شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:59 منتشر شده در مورخ: 1398/07/08 شناسه خبر: 1525951
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل خبر داد:
سرباز اردبیلی، مسن ترین سرباز ناجا
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: استوار دوم وظیفه "ایرج ناصری" به عنوان مسن ترین سرباز ناجا مطرح و در فرماندهی انتظامی شهرستان "نمین" در حال گذران دوران خدمت مقدس سربازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سرهنگ "کریم نوری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال انتخاب استوار دوم وظیفه "ایرج ناصری" به عنوان سرباز ساعی ناجا در سال جاری، سردار "اشتری" فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ارسال لوح از او تقدیر کرد.

وی افزود: استوار دوم وظیفه "ایرج ناصری" به عنوان مسن ترین سرباز ناجا مطرح و در فرماندهی انتظامی شهرستان "نمین" در حال گذران دوران خدمت مقدس سربازی است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل تصریح کرد:

در متن لوح تقدیر اهدایی چنین آمده است:

همکار گرامی: سرکار استواردوم وظیفه ایرج ناصری گلللو

خدمت سربازی افتخاری است برای جوانان غیور و متدین ایران اسلامی که همواره با بهره گیری از آموزه های دینی و انقلابی در راه دفاع از استقلال و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجاهدت می نمایند.

اکنون که با لطف الهی و تلاش مستمر در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان سرباز ساعی سال 1398 ناجا انتخاب شده اید ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از تلاش های جنابعالی امیدوارم در سالی که به نام "سال رونق تولید" مزین گردیده است با اتکال به خداوند تبارک و تعالی و در ظل توجهات امام عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) همواره موفق وسربلند باشید.

                  فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

                              سرتیپ پاسدار حسین اشتری

 

انتهای پیام/آ

  • 8
http://dana.ir/1525951
ارسال نظر
نظرات