شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1398/07/08 شناسه خبر: 1525967
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
دفاع مقدس امتداد عاشورا است/ دشمن امروز از موشک های دوربرد ما واهمه دارد
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس در امتداد عاشورا به پیروزی رسید و این پیروزی را با الگو گرفتن از شهدای کربلا و نهضت حسینی به دست آوردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سردار فرهنگ مستعد حصاری پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات والفجر ۸ در اردبیل، اظهار داشت: همانطوری که دیروز در جنگ تحمیلی بسیجیان با اقتدار حضور داشتند امروز هم باز همین بسیجیان هستند که در تمامی عرصه های مهم کشور فعال و مدافع ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در صدد است تا جوانان ما را بی هویت کند، افزود: جوانان ما باید با این توطئه دشمن در امر بی هویت کردن ارزش ها و تضعیف اعتقادات اسلامی است، دفاع کنند.

سردار مستعد بابیان اینکه امروز دشمن در عرصه های جنگ نرم، فضای مجازی، اقتصاد وارد نبرد و میدان جنگ شده است، گفت: باید مراقب باشیم و با برنامه ریزی ها مدون از سوی جامعه جوانان و ملت ایران از این توطئه ها و نقشه شوم دشمن همچون دوران دفاع مقدس سربلند بیرون بیاییم.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دشمن امروز از موشک های دوربرد ، پهباد های فوق پیشرفته و قدرت دفاعی و جنگی ما واهمه دارد و این نشانگر اقتدار رزمندگان اسلام و قدرت دفاع ما هست .

 

انتهای پیام/آ

http://dana.ir/1525967
ارسال نظر
نظرات