شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1398/07/10 شناسه خبر: 1526449
۵۰برنامه همزمان با هفته نیروی انتظامی در دیر برگزار می‌شود
فرماندهی انتظامی شهرستان دیر گفت: ۵۰برنامه همزمان با هفته نیروی انتظامی در شهرستان دیر برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری «پلیس هوشمند و امین مردم» بوده که طی این هفته ۵۰ برنامه متنوع در سطح شهرستان دیر  اجرا می شود.

وی گفت: نیروی انتظامی در تراز نظام اسلامی باید چند ویژگی داشته باشد که مهمترین آنان اقتدار  و امین مردم بودن است.

آراوند گفت:  اقتدار و امنیت اجتماعی مرهون تلاش و از خودگذشتگی فرزندان ایران اسلامی در نیروی انتظامی می باشد.

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر تصریح کرد: نیروی انتظامی در چندین حوزه مختلف فعالیت می کند که این حوزه ها شامل، امنیت مرزی، مبارزه با ناهنجاری ها و ناامنی ها و جلوگیری از احساس ناامنی در جامعه و ارائه خدمات انتظامی و ترافیکی و پلیسی در حوزه گذرنامه و نظم و انضباط است.

وی با اشاره به برنامه های هفته ناجا ادامه داد: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهداء و جانبازان، حضورکارکنان نیروی انتظامی در نماز جمعه، برگزاری نشست هایی با شوراها و دهیاران، هم اندیشی با معتمدان و صنوف، آموزش همگانی برای مساجد و مدارس در حوزه مواد مخدر و جرائم سایبری و اجرای مانورموتورسیکلت های قانونمند و اهداء کلاه ایمنی،از جمله برنامه های هفته نیروی انتظامی است.

آراوند در پایان خاطرنشان کرد: هر بی احترامی به قانون در هر زمینه ای اگر از سوی مردم به پلیس اطلاع رسانی شود، آمادگی داریم پس از بررسی حتما اعمال قانون کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1526449
ارسال نظر
نظرات