شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1398/07/10 شناسه خبر: 1526526
پروژه گورمیزه به تاریخ پیوست؛
تفکرات گورمیزه همیشه روی میزه/ گورمیزه تنها شعار موفق انتخابات هر دوره مجلس است
محور گورمیزه یا همان جاده ارتباطی اردل به دوپلان بیش از 30 سالی است از عملیات مطالعات احداث آن می‌گذرد اما همچنان نیمه کاره رها شد ودر هر دوره از انتخابات تکمیل این پروژه شعار انتخاباتی نمایندگان شده که همین موارد باعث گلایه مندی مردم شهرستان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ پروژه گورمیزه تنها محور ارتباطی شهرستان اردل برای خارج شدن از بن بست  است و می تواند زمینه اشتغال را در شهرستان به وجود بیاورد که بیش از 30 سالی است نیمه کاره رها شده و با وجود تغییرات مدیریتی در سطح شهرستان و استان در طول سالهای اخیر و بازدیدهای مکرر مسئولان، تمام وعده های داده شده یکی پس از دیگری به فراموشی سپرده شده و از بهره برداری این طرح که به یکی از آثار تاریخی شهرستان اردل شباهت دارد، خبری نیست.


 
 
محمد زمان انصاری یکی از فرهنگیان شهرستان اردل در گفت وگو با جهانبین نیوز ضمن گلایه از وعده های تکراری مسئولین استانی و شهرستانی در خصوص تکمیل جاده گورمیزه گفت:با توجه به اینکه بیش از 30  سال از عملیات اجرایی جاده گورمیزه می‌گذرد و در این مدت چندین نماینده مجلس با عنوان تکمیل این جاده رأی مردم را دریافت نموده و  راهی مجلس شدند و همچنین پله ترقی برای برخی مسئولین بود اما متاسفانه هیچ کاری برای تکمیل و بهره برداری این پروژه از سوی نمایندگان و مسئولان انجام نشده است.

انصاری اظهار کرد: این جاده با توجه به اینکه بعد مسافت بخش میانکوه و مشایخ را حدود 20 کیلومتر کوتاه می‌کند از مسئولان استانی و به خصوص دکتر علی کاظمی نماینده مجلس شورای اسلامی  در شهرستان های اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار انتظار داریم کمک کنند تا هزینه های انجام شده از بیت‌المال از بین نرود و شاهد روزی باشیم که عبور و مرور در آن شکل بگیرد.

وی افزود:انتظار است نمایندگان وعده هایی که به مردم می دهند را به فراموشی نسپارند و برای تحقق آنها از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

 
 
سجاد اسدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان‌های اردل و کیار در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین نیوز، در این خصوص اظهار داشت: 65 میلیارد تومان برای تونل چهارم جاده گورمیزه تخصیص داده شد که  با قراد داد شروع به کار آن با پیمانکار که زیر مجموع وزات دفاع می باشد بسته شد.

اسدی  با بیان  طول این تونل  1660 متر می باشد افزود: تمام سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا  پروژه گورمیزه هرچه زودتر تکمیل شود.

به گزارش جهانبین نیوز؛ همانطور که مسئولان از مردم توقع حمایت دارند، لازم است مسئولان نیز وارد میدان شده و نیازهای مردم را برآورده کنند و اجازه ندهند مردم نسبت به آن‌ها بی‌اعتماد شوند.

امید است با تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه‌های نیمه‌کاره توسط مسئولان اندکی از مشکلات مردم شهرستان اردل حل شود.

انتهای پیام/
http://dana.ir/1526526
ارسال نظر
نظرات