شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1398/07/10 شناسه خبر: 1526566
زمین خواری ۶۰ میلیاردی در بوشهر کشف شد
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: کارشناسان آگاهی ارزش ریالی این قطعه از زمین را حدود 60 میلیارد ریال ارزیابی کرده اند که در این پرونده متهم اصلی دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ مدتی است برخی افراد سودجو اقدام به فروش اراضی ملی با کاربری های کشاورزی کرده اند که پایگاه خبری تحلیلی سپاس به بخشی زمین خواری ها در شهرستان های دشتی، تنگستان، عسلویه و دشتستان اشاره کرده است.

در روزهای گذشته خبری در خصوص تصرف ار اضی دولتی توسط افراد سودجود در یکی از محلات شهر بوشهر منتشر شد که رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در این خصوص پاسخ دادند.

سرهنگ جوشن سهرابی رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به تصرف اراضی در شهر بوشهر گفت: کارگاهان اداره آگاهی برای احیاء حق دولتی پرونده تصرف اراضی دولتی در محله رسول آباد شهر بوشهر در دستور کار قرار دادند و تحقیقات آغاز شد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر اظهار کرد: با بررسی و تجزیه و تحلیل مجموعه پلیس فردی با استفاده از مدارک جعلی حدود ۱۰ هزار متر مربع از ملک های منابع طبیعی را تصرف کرده بود که در یک اقدام شناسای و دستگیر شد.

سهرابی افزود: کارشناسان آگاهی ارزش ریالی این قطعه از زمین را حدود ۶۰میلیارد ریال ارزیابی کرده اند که در این پرونده متهم اصلی دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی تصریح کرد: مردم و دستگاه قضایی باید با همکاری پلیس از حقوق عامه در حوزه های مختلف بخصوص زمین خواری تعاملات بسیار ارزنده خود را حفظ و روز به روز بیشتر شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1526566
ارسال نظر
نظرات