شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1398/07/11 شناسه خبر: 1526833
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه عنوان کرد
شیفت‌بندی نانوایی‌های مسیر تردد زوار اربعین
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از شیفت‌بندی نانوایی‌های مسیر تردد زوار اربعین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماشا الله ارویسی در گفت و گو با مرصادنیوز اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مرز خسروی از زیر ساختهای موجود در شهرستان های مسیر تردد زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) بازدید به عمل آمد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه بیان داشت: این اداره کل در راستای خدمت رسانی به زوار اربعین آمادگی کامل دارد.

این مسئول گفت: هماهنگی های لازم در زمینه تامین نان تمامی موکب‌های برپا شده در مسیر پیاده روی اربعین از طریق واحدهای خبازی سطح استان و خبازی سیار مستقر در موکبها انجام شده است.

وی همچنین از تامین آرد مورد نیاز ۱۱ موکب استان کرمانشاه که در کشور عراق مستقر شده اند خبر داد که با همکاری گمرک از کشور خارج می شود.

ارویسی با تاکید بر اینکه خدمات رسانی به زوار اربعین با بهره گیری از تمام امکانات وظیفه ای همگانی است، خاطرنشان کرد: خدمت به زائرین امام حسین (ع) افتخاری است که خداوند متعال به مردم کرمانشاه عنایت کرده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه بیان داشت: به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به زوار اربعین شماری از نانوایی ها به ویژه در محل ترد زوار اربعین به صورت شیفت بندی شده فعالیت خواهند کرد.

این مسئول با بیان اینکه به زودی لیست این نانوایی ها اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: در جلسه ستاد اربعین مقرر شد میزان آرد مورد نیاز نانوایی ها برآورد و از سوی اداره غله و بازرگانی تامین شود.

وی گفت: آمادگی کامل تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها در ایام اربعین وجود دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1526833
ارسال نظر
نظرات