شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:26 منتشر شده در مورخ: 1398/07/11 شناسه خبر: 1526908
رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان مطرح کرد؛
کمبود وسایل کمک آموزشی مهمترین مشکل هیئت ژیمناستیک استان/ ژیمناستیک سمنان در صدر هیئت های برتر کشور
رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان با اعلام اینکه این هیئت در صدر هیئت های برتر کشور قرار دارد، گفت: مهمترین مشکل هیئت ژیمناستیک استان کمبود وسایل کمک آموزشی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد ایزدفر رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، از فعالیت بیش از 3 هزار ورزشکار در رشته ژیمناستیک در سطح استان خبر داد و گفت: تعداد خواهران ژیمناست در سطح استان بیشتر از برادران است.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان ادامه داد: 3 شهرستان سمنان، شاهرود و دامغان به ترتیب بیشترین ورزشکار را به خود اختصاص دادند.

ایزدفر از اعزام 12 ورزشکار به مسابقات آسیایی ازبکستان که 6 از این ورزشکاران  عضو تیم ملی هستند، عنوان کرد: اردوهای تیم ملی ژیمناستیک در سطح شهرستان ها در حال برگزاری است.

وی اذعان کرد: 3 آبان ماه مسابقات منطقه ای با حضور 5 استان سمنان، گلستان، مازندارن، خراسان رضوی و خراسان شمالی برگزار می شود که منتخبین این دوره به مسابقات کشوری که 24 آبان ماه برگزار می شود شرکت می کنند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان با بیان اینکه کلاس های آموزشی ژیمناستیک در تمامی شهرستان ها و در طول سال برگزار می شود،افزود: شهرستان های سمنان، شاهرود وگرمسار دارای آکادمیک ژیمناستیک و سالن اختصاصی هستند.

ایزدفر مهم ترین مشکلات ورزشکاران را کمبود تجهیزات کمک آموزشی در سالن های اختصاصی دانست و گفت: در شهرستان سمنان تجهیزات کمک آموزشی سالن ها تکمیل شده است.

وی در ادامه افزود: ژیمناستیک کاران شهرستان هایی که سالن اختصاصی ندارند مجبور به تمرین در دیگر سالن های ورزشی هستند که تجهیز نبودن این سالن ها، ورزشکاران به مشکل برخوردند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان با بیان اینکه بیش از 50 مربی  در سطح استان و در رشته ورزشی ژیمناستیک  فعالیت می کنند، مطرح کرد: با وجود کلاس های آموزشی مربیگری و ارتقاء گواهی مربیان خوشبختانه هیئت با کمبود مربی مواجه نیست.

ایزدفر با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین اهداف هیئت افزایش شاخه های ورزشی بیشتر در ژیمناستیک است، تصریح کرد: رشته پارکو به ژیمناستیک اضافه شده که برای مکان مختص این رشته اقداماتی انجام شده است که تا مهرماه افتتاح خواهد شد.

وی با اعلام اینکه استان سمنان در سطح کشور مقام اول آکروباتیک را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: ورزشکاران مقام دوم آسیایی را در سال 96 کسب کردند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان سمنان سطح پیشرفت این رشته در سطح استان را بسیار بالا دانسته و گفت: در حال حاضر هیئت ژیمناستیک استان رتبه اول در کشور را داراست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1526908
ارسال نظر
نظرات