شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:09 منتشر شده در مورخ: 1398/07/11 شناسه خبر: 1526960
کوهکن مطرح کرد؛
اروپایی‌ها در برجام به دنبال وقت‌کشی بودند/ باید با تکیه بر توان داخلی از تحریم‌ها عبور کرد
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: کارهایی که اروپایی‌ها در راستای تعهدات برجامی کردند برگزاری جلسات و وقت‌کشی‌ها بود که هیچ ارزشی نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن کوهکن نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگویی با بیان اینکه آژانس انرژی اتمی بارها اعلام کرده که ایران به تعهداتش در برجام عمل کرده است، گفت: مجموعه کارهایی که اروپایی‌ها در راستای تعهدات برجامی انجام دادند برگزاری جلسات و وقت‌کشی‌ها بود که هیچ ارزشی نداشت.

او با اشاره به تهدید اروپایی‌ها به خروج از برجام، گفت: اروپایی‌ها زمانی که در برجام بودند چه اقداماتی انجام دادند که اگر از برجام خارج شوند آن اقدامات و اتفاقات روی زمین می‌ماند؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کوهکن تاکید کرد: برای ایران اطلاعیه، بیانیه و حرف‌های شفاهی، اقدامی در راستای تعهدات برجامی نیست و اینها ترفندهای سیاسی است که برای اتلاف وقت به کار می‌برند.

او خاطرنشان کرد: اروپایی‌ها می‌خواهند از برجامی خارج شوند که نافرجام و با عهدشکنی آمریکا و اروپایی‌ها دفن شد و چیزی تحت عنوان برجام باقی نمانده است.

کوهکن با بیان اینکه تصمیم‌گیران کشور نباید یک سر سوزن از تهدید اروپایی‌ها نسبت به خروج از برجام واهمه داشته باشند، گفت: با توجه به تحریم‌ها و فشارها، ما باید با تکیه به توان داخلی و جوانان از پیچ‌ها عبور کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1526960
ارسال نظر
نظرات