شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:31 منتشر شده در مورخ: 1398/07/11 شناسه خبر: 1526987
پس از انتشار خبر استعفای فرهاد مجیدی؛
برانکو بازهم گزینه هدایت تیم ملی فوتبال امید شد
از ساعتی پیش اخباری مبنی بر حضور برانکو در تیم ملی فوتبال امید ایران شنیده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  درحالیکه قرار بود تیم ملی فوتبال امید ایران از ۱۵ مهر، اردوی خود را با فرهاد مجیدی آغاز کند، اما او با انتشار پستی اینستاگرامی اعلام کرد از تیم امید کناره گیری کرده است.

او در فضای مجازی در این باره نوشت: به خاطر دخالت نادرست و غیرحرفه‌ای در امور سرمربیگری، تیم المپیک ایران را ترک می‌کند. زمان زیادی از کارم در تیم امید به تلاش برای حل مشکل بزرگ گذشت، اما نهایتا ادامه این وضعیت شرم‌آور را به نفع تیم امید در آستانه یک تورنمنت مهم نمی‌دانم و روش‌هایی که بر اساس پست‌های تعریف نشده و غیراستاندارد توسط کمیته فنی بر تیم امید حاکم است، مطابق اصول مربیگری‌ام نبوده و نخواهد بود.

پس از انتشار خبر استعفای فرهاد مجیدی، از برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سابق پرسپولیس تهران به عنوان گزینه هدایت تیم امید نام برده می‌شود. او که پس از جدایی از تیم ایرانی به الاهلی عربستان رفت، پس از سه هفته از سمتش اخراج شد تا اکنون بدون تیم باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، از ساعتی پیش شایعه‌ای درحال پخش شدن است که او جایگزین فرهاد مجیدی می‌شود که البته تکذیب شده است و باید دید فدراسیون فوتبال به این خبر چه واکنشی رسمی نشان می‌دهد؟

از روز‌های گذشته و پس از ادعای سایت اسپورت عربستان مبنی بر اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق الاهلی عربستان و پرسپولیس تهران دوباره به لیگ برتر ایران باز می‌گردد و پیشنهادات جدی از تیم‌های ایرانی دریافت کرده است، گفته می‌شود تیم‌های ایرانی او را می‌خواهند که اکثر تیم‌ها تکذیب کرده اند.

تیم امید در گروه C رقابت‌های نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ با تیم‌های کره جنوبی، چین و ازبکستان همگروه است و باید در تایلند به مصاف حریفان برود و باد دیدفدراسیون فوتبال چه زمانی سرمربی تیم امید را مشخص خواهد کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1526987
ارسال نظر
نظرات