شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1398/07/12 شناسه خبر: 1527027
زائرین به خسروی مراجعه نکنند؛
دیپورت زوار عبوری از مرز خسروی /دردسر مردم از فرافکنی دبیر ستاد اربعین کرمانشاه!
گروه 400 نفره زوار عبوری از مرز خسروی که روزهای گذشته از این مرز عبور کردن به کشور بازگردانده شدند و امکان عبور از این مرز وجود ندارد، اما سخنگوی ستاد اربعین کرمانشاه کماکان با فرافکنی و اعلام بازگشایی مرز زوار را به دردسر می‌اندازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز, ناآرامی‌های کشور عراق به ویژه در شهر بغداد و مسیری که زوار از مرز خسروی به کربلا می‌روند موجب شد تا روز پنجشنبه این مرز به روی زوار ایرانی بسته شود.

همچنین روز گذشته این مرز برای ممانعت از سرگردانی زوار تخلیه شد و زوار از شهر اسلام‌آبادغرب به سمت مرز مهران هدایت شدند.

در حالی طرف عراقی نیروهای خود را از گیت‌های بازرسی مرز منذریه (خسروی) جمع کرده، اما بهرام‌نژاد دبیر ستاد اربعین مرز خسروی کماکان با فرافکنی و وعده بازگشایی دوباره مرز زوار را به خسروی هدایت می‌کند و موجب سردرگمی زوار می‌شود.

همچنین یک گروه 400 نفره از زواری که روز چهارشنبه از این مرز به سمت کربلا حرکت کرده بودند تا امروز در استان دیالی معطل مانده بودند و توسط طرف عراقی امروز به کشور بازگردانده شدند.

شب گذشته هم ذوالفقاری معاون وزیر کشور از قول استاندار کرمانشاه وعده بازگشایی برای امروز را داد و بهرام‌نژاد دبیر ستاد اربعین استان کرمانشاه هم امروز صبح با تاکید بر بازگشایی دوباره مرز تا یک ساعت دیگر زوار را دچار سرگردانی کرد.

این در حالی است که شبکه خبر به نقل از محمدی فر دبیر ستاد اربعین کشور اعلام کرد خسروی بسته است و زوار به این مرز مراجعه کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527027
ارسال نظر
نظرات