شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1398/07/13 شناسه خبر: 1527290
در مراسم صبحگاه مشترک شهرستان کوهبنان مطرح شد؛
عبور از بحران جز با اطاعت از رهبری و همدلی مردم ممکن نیست/ اقتدار نیروی انتظامی عرصه را بر مجرمان تنگ کرده است
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: در حالی که بدخواهان و دشمنان قسم خورده همواره بر دشمنی و خصومت خود اصرار دارند که پایداری و مقاومت مردم ایران اسلامی در پرتو منویات مقام معظم رهبری باعث بیداری بسیاری از مردم در جای جای جهان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از " راه آرمان" همزمان با هفته نیروی انتظامی در کوهبنان مراسم صبحگاه مشترک با حضور اعضای شورای اداری و تامین ، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از خانواده های معزز شهیدان در محل فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.


امام جمعه شهرستان در آئین مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا ضمن تبریک این هفته و تشکر از کادر نیروی انتظامی این شهرستان گفت: همانطوری که پیامبر (ص) فرمودند در جایی که انسان زندگی می کند خیری نیست مگر با امنیت ، پس جایی که انسان زندگی می کند وقتی ارزش ماندن را دارد که امنیت وجود داشته باشد.


حجت الاسلام‌ جعفری خاطر نشان کرد: امروز ما در امنیت کامل به سر می بریم لذا این امنیت مرهون تلاش ها و رشادت های شبانه روزی پلیس می باشدف در حالی ما امن ترین کشور منطقه هستیم که بسیاری از کشورهای خاورمیانه از این نعمت بی بهره هستند.

دست پلیس برای برخورد با متخلفان باید باز باشد

در ادامه محمد مهدی میرزایی ریاست دادگستری شهرستان کوهبنان بیان نمود: اقتدار و صلابت نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست متاسفانه با تصویب برخی قوانین دست پلیس بسته شده و این امر باعث گستاخی مجرمین و متخلفان گردیده است.


میرزایی افزود: همه کشورهایی که قصد عوض کردن قوانین ما را دارند خودشان دارای پلیس مقتدر و با صلابت هستند لذا امیدواریم با ایجاد قوانین جدید بتوانیم دست پلیس را باز گذاشته تا برخورد خوب و قوی در چارچوب حقوق شهروندی‌ با متخلفان ، قاچاقچیان و اشرار داشته باشند تا همگان طعم امنیت مطلوب را بچشند.

 

عبور از بحران و حنثی کردن توطئه های دشمن جز با اطاعت از رهبری و همدلی مردم ممکن نیستدر پایان صمدالله ترابی فرمانده نیروی انتظامی کوهبنان گفت: امروز شاهد مجاهدت و از خود گذشتگی نیروهای مسلح از جمله نیروهای انتظامی در راستای برقراری امنیت و آرامش در جامعه هستیم در حالی که در برخی کشورهای اطراف ما سراسر آشوب و ناامنی است.


وی خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح همواره با دلاوری ، بصیرت ، شجاعت و ولایت مداری در برابر دشمنان و بدخواهان ایستادگی می کنند تا مردم ایران اسلامی در کمال آرامش زندگی کنند.


فرمانده انتظامی کوهبنان افزود: تاریخ انقلاب اسلامی گواه است که عبور از بحران و توطئه های دشمنان با توکل به خداوند ، اطاعت از فرامین ولایت و رهبری ، وحدت و همدلی مسئولین و مردم میسر است.


ترابی با استناد به بیانات مقام‌معظم رهبری بیان کرد: دشمنان و بدخواهان نظام بدانند که آینده روشن از آن ماست و در این راستا لازم است که بصیرت و معرفت خود را افزایش دهیم لذا هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند ، امین مردم مزین شده که این هفته تا ۱۷ مهرماه ادامه دارد.


وی افزود: در حالی که بدخواهان و دشمنان قسم خورده همواره بر دشمنی و خصومت خود اصرار دارند که پایداری و مقاومت مردم ایران اسلامی در پرتو منویات مقام معظم رهبری باعث بیداری بسیاری از مردم در جای جای جهان شده است.


فرمانده انتظامی کوهبنان یادآور شد: دیدار عمومی با مردم در مساجد و مصلای نماز جمعه، حضور در جمع دانش آموزان مدارس و پاسخ به سوالات و استفاده از نقطه نظرات آنان از جمله برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان هستند.


ترابی عنوان کرد: برگزاری برنامه های ورزشی ویژه پرسنل و خانواده های آنان ، دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ، حضوردسته جمعی فرماندهان انتظامی به همراه پرسنل در مراسم نماز جمعه و جماعت مساجد ، غبار روبی قبور مطهر شهیدان و…. را از دیگر برنامه های هفته نیروی انتظامی در کوهبنان است.


وی در پایان اظهار کرد: جا دارد که خانواده ها بر رفت و آمد فرزندان خود همچنین دوستان آنان نظارت بیشتری داشته باشند و در صورت نیاز برخی آسیب ها را به آنان گوشزد کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527290
ارسال نظر
نظرات