شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1398/07/13 شناسه خبر: 1527344
12 هزار زائر خارجی از مرز بیله سوار راهی کربلا می شوند
مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل گفت:طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده ۱۲ هزار زائر اربعین اتباع خارجی از طریق پایانه مرزی بیله‌سوار جهت حضور در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق اعزام می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،علی رحمتی ظهر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده از زائران حوزه قفقاز، روسیه، گرجستان و جمهوری آذربایجان در نمازخانه بزرگ اهل بیت (ع) پایانه مرزی بیله سوار استقبال و پذیرائی می شود.

وی افزود: طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده ۱۲ هزار زائر اربعین اتباع خارجی از طریق پایانه مرزی بیله‌سوار جهت حضور در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق اعزام می شوند.

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل گفت: سال گذشته 3 هزار و ۵۰۰ اتباع آذری در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی حضور داشتند که با ۷۵ دستگاه اتوبوس خدمات جابجایی آنها تامین شد و برنامه‌ریزی برای تردد اتباع جمهوری آذربایجان به کشور عراق با ۱۲۰ دستگاه اتوبوس امسال در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: در هنگام ورود کاروان‌های اربعین به خاک جمهوری اسلامی ایران از طریق پایانه مرزی بیله سوار در کنار پذیرائی شایسته برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی از جمله پاسخ‌گویی به سوالات شرعی، مداحی، قرائت زیارت عاشورا، اقامه نمازهای باشکوه جماعت در نمازخانه بزرگ اهل بیت (ع) این پایانه انجام می شود.

رحمتی افزود: طبق برنامه های ریزی های انجام شده زائران اتباع خارجی از طریق پایانه مرزی چذابه عازم کربلای معلی خواهند شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527344
ارسال نظر
نظرات