شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 08:58 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527754
سالمندان و معلولین در اولویت دستگاه های اجرایی باشند
معاون فرمانداری دیر گفت: توجه به شرایط سالمندان و معلولین بایستی در اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سپاس؛ مجتبی اژدرنیا معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان دیر اظهار داشت: تعداد و نسبت معلولین در کشور ما بخاطر جنگ تحمیلی و تبعات آن در مقایسه با دیگر کشورهای جهان بیشتر است و این می طلبد که مدیران دستگاه های اجرایی و موسسات مالی و اعتباری بر موضوع مناسب سازی اهتمام جدی تری داشته باشند.

معاون فرمانداری در امور عمرانی خاطر نشان کرد: معلولین ما ناتوان نیستند بلکه ثابت کرده اند در بسیاری از زمینه ها توانا هستند لذا توجه به شرایط آنها بایستی در اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

وی تصریح نمود: شهرداران در بهسازی معابر و احداث پارک ها و بوستان ها، مقوله مناسب سازی را با جدیت لحاظ کنند و در ساخت و سازهای جدید تا زمانی که این مساله انجام نگرفته پروانه صادر نکنند.

اژدرنیا در ادامه ابراز داشت: انتظار داریم حداکثر تا پایان سال، بانکی را در شهرستان نداشته باشیم که مناسب سازی انجام نداده باشد.

محمد کرمی، رئیس سازمان بهزیستی شهرستان نیز پس از مرور مصوبات جلسه گذشته و شرح اقدامات افزود: با توجه به اینکه در هفته سالمندان هستیم، نیاز داریم که بتوانیم محیطی مناسب برای سالمندان و همینطور معلولین فراهم کنیم. همچنین از آنجا که سالمندان و معلولین مراجعات بسیاری به بانک ها دارند لازم دیدیم در این جلسه بحث مناسب سازی در بانک ها را مطرح نماییم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527754
ارسال نظر
نظرات