شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527876
نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کنگان برگزار شد + تصویر
نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان کنگان در سالن جلسات این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل سپاس، علی پاکنژاد در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید اظهار داشت: ادارات دست کسانی که قصد ایجاد اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی دارند را بگیرند و با آنها همکاری کنند.

وی گفت: در بحث کشاورزی باتوجه به کم آبی موجود در کشور و شهرستان باید به سمت توسعه گلخانه ها برویم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم. جهادکشاورزی با حمایت از سرمایه گذاران و آموزش کشاورزان و ترغیب آنها به این کار آن را توسعه کنیم.

پاکنژاد بیان کرد: انرژی‌های تجدید پذیر در شهرستان باید تقویت شود و شوراها و دهیاری ها در جذب سرمایه گذار و همچنین آموزش و ترغیب مردم به این کار تلاش کنند.

فرماندارکنگان گفت: شوراها و دهیاری ها می‌توانند در توسعه گلخانه‌ها و پنل‌های خورشیدی نقش موثری داشته باشند.

وی تاکید کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی درخواست دارم موانعی که سر راه سرمایه گذار هستند را رفع کنند تا تولید و اشتغال داشته باشیم.

فرماندار کنگان افزود: برای ایجاد اشتغال و تولید باید موانع سر راه سرمایه گذاران را رفع کنیم و در جذب سرمایه گذاران به شهرستان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: نهادهای حمایتی در راستای ایجاد اشتغال تلاش کنند و فرصت‌های ایجاد شده را به اطلاع مردم برسانند.

پاکنژاد با اشاره به اینکه کنگان یک شهرستان صنعتی است گفت: بومگردی و اقامتگاه های تفریحی باید در شهرستان تقویت شود و این اقامتگاه ها باید ترکیبی از آداب و رسوم شهرستان و صنعت باشد و در توسعه آن تلاش کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527876
ارسال نظر
نظرات