شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527897
فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس عنوان کرد؛
تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع)؛ نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس
نصرالله فتحیان گفت: تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) به عنوان نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس هیچ‌گاه با کمبود پزشک و پرستار مواجه نشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین‌نیوز؛ صبح امروز نصرالله فتحیان فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس در یادواره شهدای بهداری سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) گفت: آنچه امروزه از عزت، شکوه، عظمت، اقتدار، استقلال و پیشرفت داریم تماما مدیون شهدا هستیم.

وی با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) افزود: اینکه امروز خیل کثیر مردم بدون هیچ اضطراب و حاشیه‌ای عازم کربلا معلی هستند از برکت شهدای انقلاب اسلامی است.

 فتحیان با بیان اینکه امام راحل و مقام معظم رهبری همواره با عظمت از مردم چهارمحال و بختیاری یاد می‌کنند، افزود: مردم استان به انقلاب اسلامی وفادار و قهرمانانه پای آن ایستاده‌اند.

فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس بیان کرد: تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) به عنوان نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس هیچ‌گاه با کمبود پزشک و پرستار مواجه نشد.

وی ادامه داد: تیپ‌ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) ده‌ها اورژانس عملیاتی داشت که هرکدام مملو از پزشک، پرستار و امدادگر بود که رزمندگان را لحظه‌ای تنها نمی‌گذاشتند.

وی با اعلام اینکه شهدای جامعه پزشکی در چهارمحال و بختیاری بیش‌ از ۷۲ نفر هستند، اضافه کرد: در استان بیش از ۵۰۰ نیروی رزمنده بهداری داریم که در بهداری رزمی خدمت می‌کنند و در دوران جنگ تحمیلی ۱۲۰۰ رزمنده از مجموعه شبکه بهداری اعزام شدند.

فتحیان در پایان خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس ۱۰۰ نفر کادر پزشکی از‌ چهارمحال و بختیاری اعزام شدند که در بیمارستان‌های صحرایی کارهای بزرگی انجام دادند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527897
ارسال نظر
نظرات