شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:54 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527913
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه:
زائران به شرایط اعلام شده برای عبور از خسروی توجه کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: زائران اربعین به شرایط اعلام شده برای عبور از مرز خسروی توجه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدابراهیم الهی تبار در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز  با اشاره به از سرگیری فعالیت مرز خسروی برای تردد زائران اربعین حسینی اظهار داشت: تفاوتی که مرز خسروی با سایر مرزها دارد، این است که تردد از این مرز تنها از ساعت ۷ صبح الی ۱۶ امکان پذیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه افزود: تردد تنها در ساعات مذکور مقدور بوده و خارج از ساعات مذکور اجازه تردد به هیچ زائری داده نمی شود.

این مسئول با اشاره به بازگشایی مرز خسروی طی امسال برای تردد زائران حسینی و پس از چندین سال وقفه در این موضوع، افزود: توصیه می شود زائران شرایط اعلام شده را مد نظر داشته باشند و طوری حرکت کنند که در ساعات مذکور در مرز حضور پیاده کرده و بتوانند عبور کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه ادامه داد: اگر زائران بعد از ساعات مذکور به مرز برسند، براساس تمهیدات اندیشیده شده در زائرسراها و اماکن تعیین شده در مرز، پذیرایی و اسکان داده می شوند.

الهی تبار خاطرنشان کرد: مرز خسروی کوتاه ترین مرز به کربلا معلی است و هم اکنون نیز شاهد تردد زائران از این مرز به سمت کربلای معلی هستیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527913
ارسال نظر
نظرات