شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 18:50 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527979
نماینده ولی فقیه در جمع مردم شهرستان لردگان:
ایران اسلامی یک جبهه متحد از همه اقوام است/ اولویت همه مسئولین فراهم کردن امکانات، کنترل و درمان مردم روستای چنارمحمودی باشد
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد در جمع مردم شریف شهرستان لردگان گفت: مردم شریف شهرستان لردگان هیچگاه شعار ساختارشکنانه نداده اند و هرگز این مسئله برای لردگان قابل باور نیست و مشخص است که کار دشمن انقلاب است در واقع این دشمن است که به دنبال موج سواری بر احساسات مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد؛  امروز در سالروز سفر امام خامنه ای( مد ضله العالی) در جمع مردم شریف شهرستان لردگان گفت: انقلاب اسلامی به نوعی جهان را متحول کرده است و در دنیا یک توفان بپا کرد و قلب های زیادی را به خود جلب نمود. انقلاب توانست لرزه بر کاخ استکبار بیندازد و در واقع انقلاب دو مسیر داشت که هر دو مسیر در چهل سال گذشته با موفقیت گذرانده شد.


وی افزود: مسیر اول، صدور انقلاب: اول اینکه این انقلاب شعار نبود، تغییر حکومت نبود، انقلاب دارای یک حقیقت و ماهیت بود؛ پیام انقلاب پیام انبیاء و اسلام ناب است. آثار انقلاب در عراق، لبنان، سوریه و افغانستان به خوبی دیده می شود. جهانی شدن اربعین نشان از صدور انقلاب اسلامی است. اینکه آمریکا و غرب با هر نقشه ای و برنامه ای در برابر انقلاب ایران ناتوان هستند هم خود نشانه قدرت انقلاب اسلامی ایران است.

انقلاب اسلامی هر روز قدرتمندتر می شود و دشمن مایوس و ضعیف تر می شوند

امام جمعه شهرکرد بیان داشت: امروزه تلاش آمریکا و غرب برای مذاکره با ایران نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران است که آمریکا را ناتوان کرده است.
وی مسیر دوم انقلاب را لرزاندن کاخ مستکبران دانست و افزود: مردم نباید اجازه مانور دادن به مستکبرین را بدهند. انقلاب اسلامی هر روز قدرتمندتر می شود و دشمن مایوس و ضعیف تر می شوند. امروزه به فضل خداوند در شرایطی هستیم که انقلاب جایگاه عظیم خود در جهان را پیدا کرده است.
ایشان اشاره داشت: اگرچه دشمن رو به ضعف رفته است اما با این وجود هرگز دست از دشمنی برنمی دارد و مدام هم بر دشمنی خود می افزاید. در واقع تلاش می کند در قلب متحد و ولایی مردم لرزش ایجاد کند و به خیال باطل خودش یاس در دل انقلابیون ایجاد کند در حالی که کاملا شکست خورده است. از دشمنی و بزرگی قدرت دشمن نترسید و هراس ندهید. مدام و مکرر دشمن را رصد کنید.
 
وی با اشاره به اینکه دشمن از راه  های مختلفی برای ضربه زدن به نظام استفاده می کند مثل ایجاد یک عارضه ی سیاسی، اجتماعی و ... که هدفش کاملا مشخص است.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: حوادث هیچگاه مومنی را نباید زمین گیر کند، مومن مثل کوه محکم است و هیچ حادثه ای مومن را تکان نخواهد داد.

اولویت همه مسئولین فراهم کردن امکانات، کنترل و درمان مردم روستای چنارمحمودی باشد

 امام جمعه شهرکرد گفت: علت های مختلفی برای یک حادثه وجود دارد اما در شرایط این چنینی اولویت با درمان است و اگر چه نباید از علت ها غفلت شود زیرا که عبرت ساز برای آینده است اما اولویت درمان حوادث اهمیت بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال موج سواری است اظهار  داشت: نکته اساسی این است که دشمن معمولا می خواهد از حوادث استفاده کند، دشمنان ما به دنبال فتنه هستند و نباید اجازه میدان داری به دشمن داده شود درواقع تلاش مومن باید ناکام کردن دشمن باشد.

شهرستان لردگان  مردمی با ایمان و ولایت مدار و در طول انقلاب تا به امروز ولایت مداری خود را اثبات کرده اند

وی، در خصوص اتفاقات رخ داده در شهرستان لردگان گفت: این مسئله بسیار مهم و دردآور و نگران کننده است، مردم شریف لردگان بسیار دوست داشتنی هستند و بنده خاطرات زیادی از این منطقه در سفرهایم دارم، مردم شهرستان لردگان  مردمی با ایمان و ولایت مدار که در طول انقلاب تا به امروز ولایت مداری خود را اثبات کرده اند نمونه آن حضور  همیشگی در  اجتماعاتی نظیر نماز جمعه تا راهپیمایی ها  و ایام الله ها بوده است.

نکونام تصریح کرد: وقوع حادثه در روستای چنارمحمودی لردگان بسیار ناراحت کننده است و موجب نگرانی همه ی مردم ایران و مردم شریف شهرستان شده است اما در هر صورت برادران و خواهران مومن و انقلابی اولویت اول درمان است نه پیدا کردن علت حادثه، اگر چه علت ها بسیار مهم هستند اما شرایط کنونی انجام مراحل درمانی است.

وی بیان داشت: با توجه به مسائل رخ داده در شهرستان لردگان این مسئله مورد سوء استفاده دشمنان قرار گرفته که در صدد فتنه هستند و با شعارهای ساختارشکن و آتش زدن به قرآن و اموال عمومی به دنبال خسارات زدن به انقلاب اند.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: مردم شریف شهرستان لردگان هیچگاه شعار ساختارشکنانه نداده اند و هرگز این مسئله برای لردگان قابل باور نیست و مشخص است که کار دشمن انقلاب است، ایران اسلامی یک جبهه متحد از همه اقوام است.

امام جمعه شهرکرد با تذکر به مسئولین بیان داشت: مسئولین باید علت ها را پیگیری و بررسی کنند و برخی از مسئولین لازم است در صحبت های خود دقت بیشتری داشته باشند و محققانه علت ها مشخص شود اما اولویت اول درمان باشد.

حجت الاسلام نکونام در پایان از دستگاه وزارت بهداشت خواستار فراهم کردن تمام امکانات درمانی به صورت همه جانبه در روستای چنارمحمودی لردگان برای کنترل و درمان هر چه بهتر شد.

 انتهای پیام
 
 
 
http://dana.ir/1527979
ارسال نظر
نظرات