شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1398/07/16 شناسه خبر: 1528179
رئیس کمیته فرهنگى هیأت ووشو هرمزگان:
اعزام ووشوکاران هرمزگانى به کربلاى معلى/ متقاضیان نسبت به سال قبل دو برابر شده‌اند
رئیس کمیته فرهنگى هیأت ووشو هرمزگان گفت: ووشوکاران هرمزگانى طبق روال سال قبل در راهپیمایى اربعین شرکت مى‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ابوذر احمدى،رئیس کمیته فرهنگى هیأت ووشو هرمزگان در گفتگو باخبرنگار هرمز در خصوص اعزام ووشوکاران استان به کربلاى معلى اظهار کرد: قرار است ۴۵ نفر از ووشوکاران هرمزگان در پیاده‌روى اربعین حسینى(ع) حضور یابند.

وى افزود: استقبال ووشوکاران در این خصوص بى‌نظیر بوده است و امسال نیز بیش از دو برابر را نسبت به سال گذشته به کربلا اعزام خواهیم کرد.

رئیس کمیته فرهنگى هیأت ووشو هرمزگان تصریح کرد: ووشوکاران ١٨ مهرماه از طریق مرز شلمچه به کربلاى معلى اعزام مى‌شود و ٢٨ همین ماه نیز به بندرعباس باز مى‌گردند.

احمدى عنوان کرد: سال گذشته فقط آقایان در پیاده‌روى اربعین حضور داشتند و طبق قولى که داده بودیم با برنامه‌ریزى هیأت ووشو، نیمى از حاضران در این مراسم باشکوه را بانوان ووشوکار استان تشکیل مى‌دهند.

وى ادامه داد: قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، داوران و خانواده‌هاى ووشوکاران افرادى هستند که از سوى این هیأت به کربلاى معلى اعزام خواهند شد که در هر بخش پنج نفر از افراد شاخص انتخاب شده‌اند.

این مسؤول در پایان خاطرنشان کرد: عمده هزینه‌ها به عهده هیأت ووشو استان است که در این میان نمى‌توان از حمایت‌هاى اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان و همچنین شرکت یامى‌ترابر و سازمان صمت استان بواسطه تأمین وسیله نقلیه و بخشى از مواد خوراکى غافل شد که بر خود لازم مى‌دانم از تمامى آنان تقدیر و تشکر شود.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1528179
ارسال نظر
نظرات