شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1398/07/16 شناسه خبر: 1528231
پس از کلنگ زنی پروژه در سال 96؛
پروژه آبرسانی به روستاهای کلاله عملیاتی شد
پروژه ای که در سال ۹۶ تمام اقدامات لازم برای شروع آن صورت گرفته بود؛ با برکناری مدیرعامل وقت زنده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، با دستور رهبر معظم انقلاب و با اجازه برداشت ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق ذخیره ارزی در راستای آب رسانی به روستاهای استان گلستان، در همان سال ۹۴ و ماقبل آن تکلیف این پروژه و با نامه نگاری عبدالکریم رجبی نماینده وقت، مشخص شد.

اما با برگزاری انتخابات مجلس و کنار رفتن رجبی از سمت یاد شده، نصرت برزگر فرماندار وقت و اعضای مجمع خیرین همچون آخوند آدینه با سخنرانی در مقابل جهانگیری معاون رئیس جمهور و بیان مشکلات آبی شرق گلستان، پیگیری های تسریع این پروژه ملی آغاز شد.

پس از انتخابات ریاست جمهوری و با دستور معاون رئیس جمهور و دعوت مهندس جانباز از شکیبافر مدیرعامل وقت شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، فرماندار و اعضای مجمع خیرین شهرستان کلاله من جمله آخوند آدینه و روحی تمهیدات لازم برای آب رسانی به روستاهای شهرستان کلاله درنظر گرفته شد.

اما شخص چهارمی که از قافله این جلسه عقب مانده بود؛ طبق اظهارات شاهدین ماجرا با تماس با شکیبا فر برای چرایی عدم دعوتش به این جلسه، وی را تهدید به برکناری کرد.
پیگیری های یاد شده باعث کلنگ زنی این پروژه عظیم در سال ۹۶ شد و با برکناری شکیبافر، این پروژه متوقف و الان شاهد زنده شدن آن هستیم.

این پروژه از جمله پروژه های ملی و هدیه رهبری به مردم گلستان بود و با توجه به اینکه مصوبه ی آن لازم الاجرا می باشد؛ جز رجبی که با شاخص بندی محرومیت ها و گنجاندن روستاها در لیست آب رسانی و تخصیصات بودجه ای و آخوند آدینه و فرماندار وقت که عامل تسریع این پروژه بودند؛ کسی نمی تواند ادعایی در این خصوص داشته باشد.
مسلما اگر پیگیری های افراد یاد شده هم نبود، با توجه به دستور رهبری و اجازه برداشت از صندوق ذخیره ارزی، این پروژه در هر حال انجام می شد و برخی افراد با دخالت های بی جای خود، باعث به تعویق افتادن آن و محرومیت مردم شهرستان به مدت ۲ سال از آب شرب و زنده کردن آن در زمان انتخابات مجلس شدند.

انتهای پیام/

 

سخنرانی آخوند آدینه
سخنرانی اخوند ادینه
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
  • آبرسانی به روستاهای کلاله
http://dana.ir/1528231
ارسال نظر
نظرات