شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1398/07/17 شناسه خبر: 1528361
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان:
109 کامیوندار زنجانی به جمع خادمان اربعین پیوستند
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت: 109 دستگاه کامیون و کامیونت از استان زنجان به کشور عراق اعزام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ذبیح‌الله بابایی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: 21 موکب از استان زنجان در عراق در سال جاری مستقر می شوند.

وی با بیان اینکه 11 موکب در شهر نجف اشرف خدمات رسانی می کنند، افزود: 4 موکب در مسیر نجف به کربلا، چهار موکب در شهر کربلا و دو موکب در سامرا این خدمات را ارائه می کنند.

این مسئول با اشاره به اعزام 109 دستگاه کامیون و کامیونت از زنجان به سمت عراق، افزود: کامیونداران زنجانی نیز به خادمان اربعین پیوسته و بدون دریافت ریالی حتی پول گازوئیل خود را نیز پرداخت می کنند.

*امسال ریالی از کمک‌های دولتی برای اربعین خرج نشده است

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با بیان اینکه در مسیر امام حسین(ع) همه عرض ارادت دارند، افزود: امسال ریالی از کمک های دولتی برای اربعین خرج نشده است.

وی با بیان اینکه از دو مرز خسروی و مهران عبور انجام می شود، خاطرنشان کرد: موکب های از امروز در عراق مستقر می شوند.

این مسئول از آغاز پذیرایی زائران از روز جمعه در مسیرهای پیاده روی در کشور عراق خبر داد و گفت: تا دو روز بعد از اربعین این خدمات رسانی انجام می شود.

*فعالیت 7 دستگاه نانوایی در موکب‌های زنجان

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان از فعالیت 7 دستگاه نانوایی در ایام یاد شده در عراق خبر داد و گفت: نزدیک به یک هزار خادم نیز در 21 موکب خدمات رسانی خواهند کرد.

بابایی با اشاره به فعالیت حسینیه اعظم زنجان و اوقاف در سامرا، تصریح کرد: همه هزینه های رفت و برگشت نیز برعهده خادمان است.

وی با بیان اینکه از مسئولان زنجانی کسی به عنوان خادم در موکب ها حضور ندارد،افزود: خادمان اربعین 25 روز خدمات رسانی می کنند.

این مسئول تصریح کرد: امسال حتی از شهرداری زنجان مبلغی اخذ نشد با اینکه شورا و شهرداری پیشگام بودند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1528361
ارسال نظر
نظرات