شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1398/07/18 شناسه خبر: 1528656
با کسب ۴ مدال قهرمانی صورت گرفت؛
درخشش ۳ بانو دو میدانی کار خراسان شمالی
نایب رئیس هیئت دو ومیدانی خراسان شمالی گفت: سه ورزشکار دو و میدانی از خراسان شمالی برای شرکت در سومین دوره از مسابقات قهرمانی دو و میدانی پیشکسوتان بانوان کشور اعزام شدند و با کسب چهار مدال به استان بازگشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آزاده وقاری، نایب رئیس هیئت دو ومیدانی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: سومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی  پیشکسوتان بانوان کشور  در ۱۷ مهر سال جاری به  میزبانی کرج برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این دور از مسابقات 160 ورزشکار در 9 رده سنی از سراسر کشور حضور داشتند، گفت: خراسان شمالی با سه ورزشکار در این رقابت حضور پیدا کرد.

وقاری با بیان اینکه هر سه ورزشکار اعزامی به سومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی  پیشکسوتان بانوان کشور موفق به کسب مدال شدند، خاطر نشان کرد: فریبا سیرانلو در ماده ۱۰۰و ۴۰۰متر مقام اول،  صغری جمالی در ماده ۱۵۰۰ متر مقام اول و در ماده ۵۰۰۰ متر مقام دوم و آرزو کمال نژاد در پرتاب وزنه مقام اول این دور از رقابت ها را از آن خود کردند.

این مقام مسئول عنوان داشت: نفرات برتر بعد از شرکت در دوره رکوردی و انتخاب به مسابقات جهانی در کشور کانادا اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1528656
ارسال نظر
نظرات