شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1398/07/18 شناسه خبر: 1528665
رئیس شرکت هندلینگ فرودگاه رفسنجان عنوان کرد؛
ماهان ایر؛ یکه تازی که فرودگاه رفسنجان را در آستانه تعطیلی قرار داده است
بی تدبیری مسئولان رفسنجان و کنسلی های پی در پی پروازهای فرودگاه این شهرستان توسط شرکت هواپیمایی ماهان ایر، این فرودگاه را در آستانه تعطیلی قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ بر اساس اخبار کسب شده از وضعیت این روزهای فرودگاه رفسنجان، با وجود امکانات بسیار مناسبی که این فرودگاه در اختیار دارد، اما کنسل شدن پروازهای آن از سوی شرکت هواپیمایی ماهان تنها شرکت طرف قرارداد فرودگاه رفسنجان، موجب خسارت وارد آوردن به شرکت هلدینگ فرودگاه و از طرفی بی کار شدن نیروها شده از این رو ادامه این روند قطعا فرودگاه را به تعطیلی می کشاند.

عباس رفیعی رئیس شرکت هندلینگ فرودگاه رفسنجان نیز در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص گلایه کرد و اظهار داشت: از زمانی که پروازهای فرودگاه رفسنجان کنسل شده است، تمام وسایل ارائه خدمات به مسافران در معرض آفتاب و در حال تخریب است.

وی بیان داشت: وقتی علت کنسلی پروازها را مقامات بالا دست جویا می شویم ، می گویند پرواز نیست.

رفیعی با انتقاد از کم لطفی مسئولین شهرستان نسبت به این مشکل گفت: اگر این وضعیت ادامه داشته باشد قطعا این فرودگاه تعطیل خواهد شد و تعطیلی فرودگاه بیکاری نیروهای هلدینگ را به دنبال دارد همچنین آژانس های پرواز شهرستان هم با هزینه هایی که کرده اند تعطیل می شوند.
وی افزود: مسئولین شهرستان رفسنجان خواستاریم تا از فرودگاه بازدید داشته باشند و مشکلات کنسلی پرواز را مورد بررسی قرار دهند و راهکاری برای حل مشکل ارائه دهند.

رفیعی به ظرفیت مس سرچشمه برای حمایت از فرودگاه رفسنجان اشاره داشت و گفت: بیشتر پروازهای مس سرچشمه از کرمان انجام می شود اگر جلسه ای با مسئولین مس گذاشته شود می توان از ظرفیت مس برای پروازهای رفسنجان استفاده کرد.

بنابر این گفتگو؛ در حالیکه می توان با تدبیر مسئولان شهرستان رفسنجان و انعقاد قرارداد با شرکت هواپیمایی دیگری از خدمات بهتر و حتی بلیط با قیمت پایین تر بهره مند شد و همچپنین با ایجاد یک فضای رقابتی، در جهت توسعه روزافزون فرودگاه گام برداشت اما برخی مسئولان رفسنجان گویا اصرار خاصی بر ادامه قرارداد فرودگاه با ماهان ایر را دارند که این خود با وجود مشکلاتی که وجود دارد، بی انصافی بزرگ در حق مردم شریف شهرستان رفسنجان است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1528665
ارسال نظر
نظرات