شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1398/07/18 شناسه خبر: 1528760
وزیرآموزش و پرورش در لرستان:
تعمیر۳۱۰ واحد آموزشی در لرستان/ نیروهای نهضتی بکارگیری می‌شوند
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعمیر۳۱۰ واحد آموزشی در استان لرستان گفت: نیروهای نهضتی براساس نیاز آموزشی بکارگیری می‎شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، محسن حاجی میرزایی ظهر امروز در سفر به شهرستان پلدختر و در مراسم افتتاح دبیرستان قلم چی اظهار داشت: در استان لرستان ۳۱۰ واحد آموزشی که طی سال های گذشته و بر اثر سیل امسال دچار آسیب شد تعمیر شده و این اقدام تا قبل از فصل بازگشایی مدارس صورت گرفت.


وی افزود: تعدادی از مدارس تخریبی بودند و نیاز به احداث مجدد داشتند که تعدادی از آنها ساخته و مابقی نیز در دست ساخت است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: بر اثر سیل برخی از روستاها در مکانی دیگر جانمایی شده و برای تعیین زمین با همکاری استانداری لرستان، تعیین تکلیف شد و عملیات احداث این مدارس نیز شروع شده که امیدواریم تا پایان سال این مدارس تکمیل شود تا بعد از تجهیز در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.


وی با اشاره به افتتاح ۳۱ مدرسه جدید در استان گفت: ۳۱۰ واحد آموزشی تعمیر و بازسازی شده و از ۱۱۳ مدرسه تخریبی، ۳۱ واحد اموزشی ساخته و افتتاح می شود و عملیات احداث مابقی مدارس نیز آغاز شده است.


حاجی میرزایی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید متناسب با کلاس و نیازی که دارد نیرو به کارگیری کند اظهار داشت: یک بی انضباطی در سال های قبل در بحث نیروهای نهضتی ایجاد شده که مشکلاتی را به وجود آورده است اما همه ظرفیت آموزش و پرورش فعال می شود که نیروهایی را که قانونا اجازه دارد را برای جبران کمبود معلم به کارگیری کند.


وی افزود: البته تعدادی از نیروها باقی می مانند که تا پایان برنامه ششم باید استخدام شوند با این شرایط که اگر آموزش و پرورش به رشته آنها نیاز داشته باشد و یا در منطقه ای نیاز به این افراد باشد، می تواند طی برنامه ای و متناسب با بودجه ای که اختصاص داده می شود استخدام شوند.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1528760
ارسال نظر
نظرات