شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1398/07/19 شناسه خبر: 1528843
دبیر قرارگاه اربعین استان کرمانشاه خبر داد:
اعزام ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به عراق برای انتقال زوار ایرانی
دبیر قرارگاه اربعین در مرز خسروی گفت: ۱۵۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زوار ایرانی به عراق اعزام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود بهرام نژاد در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در خصوص کمبود اتوبوس در مرز خسروی اظهار داشت: به طور کلی در تمامی مرزهای کشور کمبود اتوبوس داریم و این یکی از مشکلات جدی است. البته با خودروهای شخصی امکان انتقال زوار تا مرز وجود دارد اما کمبود اتوبوس بیشتر در مرز عراق است.

وی درباره بسته شدن محور اسلام آباد غرب- قصرشیرین نیز گفت: در برخی از ساعات به دلیل تسهیل در عبور و مرور زوار محدودیت‌های ترافیکی اعمال می شود.

این مسئول عنوان کرد: در حال حاضر تردد از مرز خسروی از ساعت ۶ صبح تا ۱۵ برقرار است و در این زمان محدود امکان انتقال این حجم عظیم جمعیت وجود ندارد.

دبیر قرارگاه اربعین در مرز خسروی گفت: به منظور جبران کمبود اتوبوس در عراق ۱۵۰ دستگاه اتوبوس از کشور ایران برای انتقال زوار به عراق اعزام شد.

وی افزود: از ساعات ابتدایی صبح تا ظهر برای انتقال مسافران مشکلی وجود ندارد، اما تا بازگشت اتوبوس‌های اعزام شده باز هم دچار کمبود اتوبوس می‌شویم که امیدواریم با انتقال این ۱۵۰ دستگاه اتوبوس مشکل کمبود اتوبوس در عراق هم  رفع شود.

بهرام نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اولین سال است که مرز خسروی میزبان زوار است نقایص و کمبودهای اندک هم قاعدتا وجود دارد اما این اقدام برای استان منشا خیر و برکت خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1528843
ارسال نظر
نظرات