شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1398/07/19 شناسه خبر: 1528849
فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه مطرح کرد:
حمیل- ایلام پرتراکم ترین محور
فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه محور حمیل- ایلام را پرتراکم ترین محور استان عنوان کرد و از وقوع ۶ حادثه رانندگی برای زائران حسینی طی روزگذشته تاکنون خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، از وقوع ۶ حادثه رانندگی برای زائران در محورهای استان کرمانشاه طی روز گذشته تاکنون خبر داد.

وی افزود:حوادث مذکور ۳ کشته و هشت مجروح به جای گذاشت و بیشترین حوادث نیز مربوط به محور همین ایلام بوده است.

این مسئول ادامه داد: ۵۰ درصد حوادث مذکور (۳ حادثه) با ۳ کشته و ۴ مجروح مربوط به محور هم ایلام و محور سنقر بیستون نیز محور بعدی پرحادثه ما محسوب می‌شود.

وی در خصوص علت حوادث مذکور نیز گفت: انحراف و تجاوز به چپ عمده‌ترین علت حوادث مذکور بوده و این حوادث بیشتر در ساعات بامدادی و صبحگاهی رخ داده است.

 

اعمال محدودیت تردد برای رانندگان ادوات کشاورزی و موتورسیکلت در مسیرهای اصلی

این مسئول از رد پای موتورسیکلت و ادوات کشاورزی در ۲ حادثه از حوادث مذکور خبر داد و تاکید کرد: به رانندگان وسایل نقلیه مذکور هشدار جدی داده شده که تا ۴ آبان ماه امسال از تردد در جاده‌های اصلی خودداری کنند و در صورت تخطی از این موضوع با برخورد پلیس را مواجه می‌شوند.

 وی به رانندگان توصیه کرد؛ در ساعات پایانی شب بامدادی و صبحگاهی که در اوج خواب گرفتگی هستند از رانندگی خودداری کرده و با توقف در محلی مناسب مقداری استراحت کنند تا هوشیاری آنها بازیافت شود.

حیدری با تاکید بر استفاده از کمربند ایمنی توسط رانندگان، گفت: استفاده از کمربند ایمنی مانع از وقوع ضربه مغزی عامل مرگ ۸۰ درصد قربانی‌های حوادث رانندگی است می‌شود.

تراکم به سمت محورهای جنوبی بیشتر می شود و تردد با کندی پیش می رود/هدایت زائران به سمت مهران

این مسئول در خصوص آخرین وضعیت محورهای استان کرمانشاه نیز گفت: به طور کلی تمامی محورهای استان متراکم و پر تردد هستند و هر چه به سمت محورهای جنوبی استان نزدیک می شویم تراکم بالاتر رفته و تردد با کندی بیشتری پیش می رود.

وی افزود: انتهای محور حمیل به ایلام از سمت سراب نیز که چند تونل وجود دارد بار متراکم بیشتر بوده و آن را به سمت کرمانشاه پس زده است.

این مسئول ادامه داد: همچنین بار ترافیکی در محور اسلام آباد به قصرشیرین و سرپل ذهاب به ویژه گردنه پاتاق متراکم شده است.

سرهنگ حیدری گفت: تدبیری که در این زمینه صورت گرفته این است که از تردد زائران در مسیر اسلام آباد- خسروی جلوگیری به عمل آمده و زائران به سمت مرز مهران هدایت شوند.

 

http://dana.ir/1528849
ارسال نظر
نظرات