شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 23:36 منتشر شده در مورخ: 1398/07/19 شناسه خبر: 1528930
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
پارکینگ های مرز خسروی ظرفیت 52 هزار خودرو را دارد
فرمانده انتظامی استان از آماده سازی 5 پارکینگ در پایانه خسروی به ظرفیت 52 هزار خودرو خبر داد و گفت: از زائران تقاضا می شود خودروی خود را حتما در پارکینگ های آماده شده قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون 10 هزار خودرو در محل های اختصاص یافته پارک شده اند و هنوز ظرفیت زیادی برای پارک خودروی سایر زائران وجود دارد.

وی ادامه داد: طی یکی دو روز اخیر نیز حدود 60 گیت برای تردد زائران در مرز خسروی اختصاص یافت تا آنها با کمترین معطلی بتوانند به عتبات عالیات سفر کنند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به حجم سنگین بار ترافیکی در محورهای منتهی به شهرستان قصرشیرین، اظهار داشت: از زوار گرامی تقاضا داریم سفر خود را مدیریت کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: همکاران ما به صورت 24 ساعته در حال خدمات رسانی به زائران هستند و توصیه های لازم را به آنها ارائه می کنند تا کمترین مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین تقاضایی که از زوار داریم این است که حتما به توصیه های همکاران ما توجه و آن را به کار گیرند.
سردار جاویدان در پایان تاکید کرد: زائران سفر خود را مدیریت و امروز از حضور در مرز خسروی به خاطر ازدحام جمعیت خودداری کنید.

http://dana.ir/1528930
ارسال نظر
نظرات