شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 07:05 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1528931
مدیر هلال احمر ملکشاهی:
خدمات دهی هلال احمر ملکشاهی به زائرین/ استقرار سه پایگاه امدادونجات درمحورهای شهرستان
رئیس جمعیت هلال احمر ملکشاهی گفت: خدمات دهی جمعیت هلال احمر ملکشاهی به زائرین اربعین با استقرار سه پایگاه امداد ونجات، دو دستگاه ست نجات، سه دستگاه آمبولانس، 15 نفر نجاتگر و امدادگر و چهارنفر پرسنل صورت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "حشمت شجاعی"؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: جهت خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی، سه پایگاه امداد و نجات و دو دستگاه ست نجات در مسیرهای ارتباطی شهرستان ملکشاهی مستقر شده است.

 

وی اظهار کرد: محل استقرار این پایگاهها در سه راهی دره شهر ملکشاهی ایلام، روستای پاریاب و گردنه ترشابه و ست نجات در روستای گنبد پیرمحمد و سه راهی ایلام- ملکشاهی- دره شهر می باشد.

 

شجاعی افزود: خدمات دهی جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی به زائرین اربعین بصورت شبانه روزی با 15 نفر امدادگر و نجاتگر، 4 نفر پرسنل و سه دستگاه آمبولانس صورت می گیرد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی گفت: چهار تخته چادر در موکب مرکزی شهرستان برپا شده است که سه چادر برای اسکان اضطراری و یک چادر پایگاه سلامت به منظور تست قند خون و فشار خون توسط داوطلبان و جوانان می باشد.

 

وی تصریح کرد: اسکان اضطراری در ساختمان جمعیت هلال احمر ملکشاهی به ظرفیت 40 نفر آماده اسکان زائرین می باشد. اسکان اضطراری در روستای پاریاب به ظرفیت 40 نفر و روستای گنبدپیرمحمد به ظرفیت 50 نفر آماده اسکان زائرین در زمان اضطرار می باشد.

 

شجاعی اذعان کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی، آمادگی کامل جهت خدمت رسانی در طرح اربعین ۹۸ به زائران اباعبدالله الحسین(ع) را دارد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1528931
ارسال نظر
نظرات