شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:50 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1528935
مدیر حج و زیارت استان بوشهر:
بیش از ۸۱ هزار زائر از بوشهر در سامانه سماح ثبت نام کردند
مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: تا کنون ۸۱ هزار ۶۷۰ زائر از استان بوشهر جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین در کربلی معلی در سامانه سماح نام نویسی کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالرسول رنجبر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: تا کنون ۸۱ هزار ۶۷۰ زائر از استان بوشهر جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین در کربلی معلی در سامانه سماح نام نویسی کرده اند، و پیش بینی می شود این آمار نیز افزایش یابد.

وی با بیان اینکه سامانه سماح برای آمار و ارائه اطلاعات جهت ساماندهی امکانات و خدمات‌دهی مناسب و همچنین ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به زائران اربعین می باشد، گفت:عاشقان امام حسین (ع) نام نویسی خود را به روزهای آخر موکول نکنند.

رنجبر افزود: افرادی که قصد سفر به عتبات را نیز دارند حتما در سامانه سماح ثبت‌نام کنند تا مسئولان بتوانند مدیریت بهتری داشته باشند.

مدیر حج و زیارت استان بوشهر تصریح کرد: زائران امام حسین (ع) از همراه داشتن داروهای ممنوعه، مواد مخدر و نیز عکاسی از اماکن نظامی پرهیز کنند و لوازم بهداشتی هم چون صابون، شامپو و مسواک را به طور حتم به همراه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۳ دفتر زیارتی درسراسر استان بوشهر در ۹ شهرستان فعال می باشد گفت: دست‌اندرکاران برای اعزام زوار از همه توان و ظرفیت موجود استفاده می کنند.

رنجبر در پایان با بیان اینکه عزیمت زائران اربعین به صورت روان و در آرامش و امنیت در حال انجام می باشد خاطرنشان کرد: این شور و شوق همراه با عشق و محبت در دنیا نظیر ندارد و این به برکت وجود مقدس امام حسین (ع) شکل گرفته و دنیا را مبهوت خود ساخته است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1528935
ارسال نظر
نظرات