شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 09:05 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1528955
جانشین مدیرکل حج و زیارت خراسان شمالی خبر داد:
زائران اربعین خراسان شمالی در آستانه ۲۱ هزار نفری شدن
جانشین مدیرکل حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون 20 هزار و 800 زائر برای اعزام به اربعین حسینی در خراسان شمالی ثبت نام کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا فیروزه جانشین مدیر کل حج و زیارت خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: اعزام زائران اربعین از 19 شهریور ماه آغاز شده و تا 7 آبان برای خروج از کشور مهلت تعیین شده است.

جانشین مدیرکل حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون تعداد زائران ثبت نامی  خراسان شمالی در سامانه سماح به 20 هزار و 800 نفر رسیده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه زائران برای خروج از مرز باید در سامانه سماح ثبت نام کنند، گفت: هزینه برای ثبت نام از طریق دفاتر زیارتی 25 هزار تومان و از طریق ثبت نام شخصی  22 هزار تومان است که 15 هزار تومان بابت هزینه بیمه و 7 هزار تومان بابت هزینه هلال احمر اعلام شده است.

فیروزه به رشد بیش از دوبرابری ثبت نام زائران اربعین در سال جاری اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 9 هزار و 720 نفر از خراسان شمالی در پیاده روی اربعین حضور داشتند.

وی عنوان کرد: باتوجه به ازدحام جمعیت در زمان بازگشت اتوبوسهای استانی به مرزها اعزام نمی شوند و زائران خراسان شمالی از مرز مهران  برای بازگشت باید به استان همدان سفر کنند.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1528955
ارسال نظر
نظرات