شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1529087
قاتل شهید میلاد امینی  به هلاکت رسید
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: قاتل شهید میلاد امینی، مدافع امنیت، در درگیری مسلحانه با مأموران نیروی انتظامی در اصفهان به هلاکت رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسین بساطی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ از هلاکت قاتل شهید استوار یکم میلاد امینی خبر داد و اظهار کرد: شب گذشته در محدوده خیابان امام خمینی(ره) شهر اصفهان مأموران نیروهای انتظامی در عملیاتی ضربتی و هوشمندانه با استفاده از شگردهای پلیسی، دو قاتل شهید میلاد امینی شناسایی و در درگیری مسلحانه با نیروی انتظامی عامل اصلی این جنایت که فردی  ۴۵ساله بود به هلاکت رسید و همدست وی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شاهین‌شهر و میمه، با اشاره به کشف و ضبط یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، دو قبضه اسلحه گرم و  ۶۰ تیر جنگی از متهمان در این عملیات، خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و نیروهای انتظامی بر سر پیمان خود برای حفظ امنیت، تا پای جان ایستاده‌اند و اجازه ناامنی را به کسی نخواهد داد.

وی تصریح کرد: حدود 10 روز قبل و در آستانه هفته نیروی انتظامی استوار یکم  میلاد امینی هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شاهین‌شهر با دو سارق مسلح درگیر و از ناحیه دست و شکم مجروح شد که پس از دو روز به علت شدت جراحات در بیمارستان گلدیس به درجه رفیع  شهادت نائل آمد و سرباز وظیفه میلاد فلاحتی نیز در این درگیری با اصابت گلوله مجروح شد.

سرهنگ بساطی افزود: پیکر مطهر شهید ناجا استوار یکم میلاد امینی، ۱۱ مهرماه در شهر درچه تشییع و در گلزار شهدای ولاشان این شهر به خاک سپرده شد و از این  شهید بزرگوار یک فرزند دختر یک و نیم ساله به یادگار مانده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529087
ارسال نظر
نظرات