شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1529153
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:
۱۳ آبان فرصت مناسبی برای نشان دادن ماهیت پلید استکبار به نسل جوان است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: امروز وظیفه‌داریم در ۱۳ آبان ماهیت پلید استکبار را به طور مناسب به نسل جوان نشان دهیم و نباید کار را تنها به یک مراسم خلاصه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان در اراک، گفت: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است و این تداخلی با روز دانش‌آموز ندارد چراکه یک رابطه مستقیم با استکبارستیزی و نسل جدید باید باشد.

اکرمی، با اشاره به اینکه ملت ایران در طول این چهل سال اخیر نشان دادند که ۱۳ آبان، روز مبارزه با زورگویان است و زیر بار حرف زورگویان عالم نخواهند رفت اظهار کرد: ملت ایران ملتی آزاده هستند و جمهوری اسلامی امروز توسط خود مردم اداره می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه ۱۳ آبان یک روز ارزشی برای ملت است و باید گرامی داشته شود ادامه داد: امروز وظیفه‌داریم نسل جوان را با مفهوم استکبارستیزی آشنا کنیم چراکه کسانی که در گذشته برای حفظ کیان این سرزمین از جان و مال خود گذشتند و در راه مبارزه با استکبار قدم برداشتند کار حماسی انجام دادند و باید ارزش این کار به نسل جوان شناسانده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تأکید کرد: درواقع ۱۳ آبان یک فرصت ارزشمند برای نشان دادن ایستادگی و مقاومت ملت ایران به دنیا است و باید از آن به نحو احسن استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه باید فرهنگ استکبارستیزی را در همه اقشار مختلف مردم جاری و ساری کنیم ادامه داد:  تا نسل آینده راه پرافتخار ملت ایران را با قدرت و صلابت ادامه دهند.

اکرامی اضافه کرد: همه دستگاه‌های اجرایی برای گرامیداشت این روز باید پای‌کار بیایند و فرمانداران موظف هستند جلسات شهرستانی خود را هماهنگ با ستاد استانی برگزار کنند تا برنامه‌ها و نیازمندی‌ها مشخص شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم بستری مناسب برای استکبارستیزی است و باید بیشتر بر روی آن متمرکز شویم گفت: امروز این بیانیه هنوز در جامعه غریب است و لذا باید کار تبیینی بیشتر انجام شود و دانشگاه‌ها باید فعال‌تر باشند.

وی بابیان اینکه امروز وظیفه‌داریم در این‌گونه مناسبت‌ها ماهیت پلید استکبار را به‌طور مناسب به نسل جوان نشان دهیم و نباید کار را تنها به یک مراسم خلاصه کنیم افزود: باید مراقب باشیم که به جوانان ما آدرس اشتباه ندهند چراکه بخش بزرگی از مشکلات امروز جامعه ناشی از خباثت‌ها و دشمنی‌های آمریکایی‌ها است و این باید برای جوانان تبیین شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1529153
ارسال نظر
نظرات