شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1529317
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران:
نخستین پرواز زائران مازندرانی به نجف 22 مهرماه انجام می‌شود/افزایش قیمت نداشتیم
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: نخستین پرواز زائران استان در روز دوشنبه 22 مهرماه و تنها از فرودگاه بین‌المللی مرکز مازندران انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعدالله وطن خواه در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص زمان پرواز زائران مازندرانی به نجف اشرف اظهار کرد: نخستین پرواز زائران استان در روز دوشنبه22 مهرماه و تنها از فرودگاه بین‌المللی مرکز مازندران انجام می‌شود.

وی افزود: دومین و تا این لحظه، آخرین پرواز هوایی از مازندران به مقصد نجف نیز در روز 23 مهرماه صورت می‌گیرد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: روزهای 29 و 30 مهرماه نیز به عنوان روزهای بازگشت زائرانی که قصد عزیمت به کشور را دارند، در نظر گرفته شده است.

وطن‌خواه با بیان اینکه فروش بلیط به صورت الکترونیکی و از دفاتر مرکزی شرکت هواپیمایی وارش و یا خود فرودگاه انجام می‌شود؛ ادامه داد: مبلغی که برای مسیر رفت و برگشت از ساری به نجف برای ایام اربعین به ما اعلام شده است، دو میلیون و 400 هزار تومان است.

وی در خصوص برخی خبرها از به راه افتادن بازار سیاه قیمت بلیط سفرهای هوایی و افزایش نرخ در روزهای منتهی به اربعین از سوی شرکت‌های هواپیمایی تصریح کرد: هیچگونه افزایش قیمتی در نرخ بلیط‌های هوایی از مبدأ مازندران به مقصد نجف صورت نگرفته و قیمت پرواز رفت از ساری به نجف طبق اعلام قبلی، یک میلیون و 200 هزار تومان است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529317
ارسال نظر
نظرات