شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:59 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1529362
مدیر آموزش و پرورش مانه و سملقان خبر داد؛
احتمال عزل سرپرست خوابگاه پسرانه پیش قلعه
مدیر آموزش و پرورش مانه و سملقان با اشاره به اینکه خانواده دانش‌آموز پیش قلعه ای که مورد ضرب و شتم سرپرست خوابگاه واقع شده بود، هیچ شکایتی از این سرپرست خاطی خوابگاه نکرده‌اند، گفت: آموزش و پروش تخلف این سرپرست خوابگاه را مورد رسیدگی قرار داده و در صورت نیاز، وی را از مسئولیت سرپرستی خوابگاه عزل خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، امروز 21 مهر ماه 98 در کانالهای استانی خراسان شمالی خبری مبنی بر ضرب و شتم یکی از دانش آموزان مقطع متوسطه اول دبیرستان امام محمدباقر (ع) شهر پیش قلعه که در روز شانزدهم مهرماه اتفاق افتاده بود، منتشر شد.

براساس این خبر منتشر شده، این دانش آموز به علت ضربه وارده منجر به سرگیجه و بیهوشی شده بود و به سرعت توسط مسئولان خوابگاه به بیمارستان پورسینای آشخانه منتقل و به مدت یک شب در آنجا بستری شد.

شنیده شده که پدر این دانش آموز کارگر فصلی تهران است و عموی دانش آموز جهت پیگیری به بیمارستان پورسینا مراجعه کرده و اقدامات مربوطه را انجام و صورتجلسه مذکور تنظیم شده است.

بهمن صفرپور، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار عصراترک در این باره اظهار کرد: روز سه شنبه هفته پیش به علت شدت ضربه وارده سرپرست خوابگاه دبیرستان امام محمدباقر (ع) شهر پیش قلعه این دانش آموز دچار سرگیجه و توسط سرپرست خوابگاه به سرعت به بیمارستان و پورسینای شهر آشخانه منتقل شد.

وی ادامه داد: این دانش آموز مدت یک شب در بیمارستان بستری شد و هم اکنون حالش بهبود یافته است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه خانواده دانش آموز هیچ شکایتی از این سرپرست خاطی خوابگاه نکرده‌اند، گفت: آموزش و پروش تخلف این سرپرست خوابگاه را مورد رسیدگی قرار داده و در صورت نیاز، وی را از مسئولیت سرپرستی خوابگاه عزل خواهد کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان بیهوشی دانش آموز براثر ضربه وارده را تکذیب کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529362
ارسال نظر
نظرات