شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1529400
فرمانده مرزبانی کل کشور:
امنیت کامل در مرزها حاکم است
فرمانده مرزبانی کل کشورگفت:در مرزهای چهارگانه مشکل نا امنی وجود ندارد اما برخی اوقات خدمات‌دهی از سمت عراق محدود می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "سردار قاسم رضایی"، فرمانده مرزبانی کل کشور صبح امروز ضمن بازدید از مرز مهران با بیان اینکه در مرزها شور و حال خاصی حاکم است،گفت:مهران باتوجه به شرایط آن یک مرز خاص است چرا که مردم به آن عادت کرده‌اند و خروج بیشتری از مرز صورت می‌گیرد.

وی اظهار کرد: تا به امروز هیچ‌گونه ناامنی گزارش نشده است و در یک شبانه‌روز بیش از 300 هزار نفر به صورت قانونی از مرز مهران تردد کرده‌اند.

فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه چند گیت از طرف عراق برای ورود به کشور اضافه شد،افزود: تعامل خوبی با طرف عراقی برقرار است، اما مشکلاتی به جهت ورود تعدادی از زائرین داشتند که برطرف شد.

وی تصریح کرد: امروز بیش از 80 هزار نفر از مرز مهران با آرامش عبور کرده‌اند.

رضایی خاطرنشان کرد: در مرزهای چهارگانه مشکل نا امنی وجود ندارد اما برخی اوقات خدمات‌دهی از سمت عراق محدود می‌شود.

وی عنوان کرد: زائران برای سفر اربعین باید به قوانین و مقررات توجه کنند، لوازم و داروهای ممنوعه را به همراه نیاورند و برگشت خود را نیز مدیریت کنند و به تدریج خروج کنند.

به گفته فرمانده مرزبانی کشور، مرزهای میرجاوه، آستارا، بیله‌سوار و.... نیز آمادگی خروج زوار برای پیاده روی اربعین را دارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529400
ارسال نظر
نظرات