شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:48 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1529444
مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان زنجان:
بخاریهای نفتی از مدارس گازدار استان زنجان حذف می‌شوند
مدیر کل اداره نوسازی مدارس استان زنجان از حذف بخاری نفتی مدارسی که تا تیر ماه به گاز شهری مجهز شده‌اند خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جهانگیر صفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه از نظر ما باید تمامی مدارس دارای استاندارد سازی سیستم گرمایشی باشد، اظهار کرد: سیستم گرمایشی مدارس برای ما خط قرمز است.

وی با اشاره به اینکه تمامی مدارس نوساز دارای سیستم گرمایشی متمرکز هستند، عنوان کرد: سایر مدارسی که از سیستم گرمایشی متمرکز استفاده نمی‌کنند جزو مدارسی هستند که از قبل وجود دارند و به دلیل عدم گاز رسانی به آن مناطق بوده است.

مدیر کل اداره نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس با اشاره به اینکه امروزه در استان هیچ مدرسه ای وجود ندارد که از بخاری های غیر استاندار استفاده کند، خاطر نشان کرد: اگر مدرسه ای از بخاری نفتی استفاده می کند بخاری نفتی هم استانداردهای لازم را دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال در اسرع وقت تمام روستاهایی که گاز شهری تا برج چهار به در مدارس رسیده بود از بخاریهای نفتی و گازی غیر استاندارد خدا حافظی خواهیم کرد، افزود: در مدارس این روستاها از بخاریهای گازی استاندارد و یا سیستم گرمایشی متمرکز استفاده خواهیم کرد.

صفری با اشاره به اینکه ممکن است هر روز تعداد روستاهایی که مجهز به گاز شهری می‌شوند بیشتر شود، خاطر نشان کرد: فقط روستا‌هایی که تا برج 4 به گازشهری مجهز شده اند بخاریهای نفتی مدارس آنها حذف خواهد شد.

وی با اشاره به نیاز به ترمیم برخی از سرویس‌های بهداشتی در مدارس استان، بیان کرد: تعمیرات همیشه در سیستم‌هایی که مورد استفاده مداوم مردم هستند اجتناب ناپذیر است.

مدیرکل اداره نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس با اشاره به اینکه ما بر حسب اعتبارات تعمیرات را انجام می‌دهیم، تصریح کرد: برای تعمیر کامل سرویس‌های بهداشتی مدارس استان بیش از 3 میلیار تومان اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529444
ارسال نظر
نظرات