شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529522
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر:
۶۴ موکب از بوشهر به زائران اربعین خدمات‌رسانی می کنند
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: استان بوشهر در قالب ۶۴ موکب به زائرین اربعین ارائه خدمات می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالرضا مطاف صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار  داشت: استان بوشهر در قالب ۶۴ موکب به زائرین ارائه خدمات می کند که از این تعداد ۳ موکب در نجف، ۲۱ موکب در کربلا، ۲۴ موکب نیز در بین راه ها استان بوشهر و ۵ موکب نیز در مرز شلمچه مستقر شده اند.

وی گفت: این موکب‌ها از ۱۲ مهر ماه فعالیت خود را آغاز کرده اند و تا پایان مهرماه ماه سال جاری نسبت به ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و بهداشتی به زائرین فعالیت می‌کنند.

مطاف از توزیع روزانه سه وعده غذا و میان‌وعده در موکب‌ها خبر داد و افزود: در هر وعده غذایی بیش از ۸۰ هزار پرس غذا تهیه، طبخ و توزیع می شود.

وی گفت: روزانه بیش از ۱۱۲ هزار قرص نان برای زوار امام حسین (ع) در موکب های استان بوشهر پخت و توزیع می شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر تصریح کرد: در سال جاری نیز بیش از ۴۰ هزار نفر از استان بوشهر جهت خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی نام‌نویسی کردند.

وی در پایان با بیان اینکه برپایی نماز جماعت، برگزاری عزاداری سنتی بوشهری، سخنرانی و پاسخ به سوالات شرعی توسط مبلغان اعزامی از جمله برنامه های فرهنگی می باشد. خاطرنشان کرد: تیم های پزشکی و امدادی مستقر در مواکب به سلامت جسمی زائرین اربعین حسینی نیز رسیدگی می کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1529522
ارسال نظر
نظرات