شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529547
استاندار بوشهر:
مسئولان با تلاش مضاعف در راستای رونق تولید قدم بردارند
استاندار بوشهر گفت: مسئولین ادارات با تلاش مضاعف در راستای رونق تولید، تسهیل و روان سازی امورات تولید کنندگان استان بوشهر قدم بردارند.‌

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست اعضاء شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان و مردم در کنار هم با تبعیت از شعار سال رونق تولید کار کنند که منشا و خیر و برکت زیادی برای این مرزبوم و استان خواهد شد.

وی گفت: مسئولان برای تحقق رونق تولید و اشتغال باید موانع و مشکلات را از سر راه مردم و سرمایه گذاران بردارند و امورات آنان تسهیل کند.

گراوند افزود: مسئولین ادارات با تلاش مضاعف در راستای رونق تولید، تسهیل و روان سازی امورات تولید کنندگان استان بوشهر قدم بردارند.‌

استاندار استان بوشهر با بیان اینکه با تحقق شعار سال، فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی در کشور نهادینه می شود تصریح کرد: این امر مستلزم افزایش کیفیت کالاها توسط تولیدکنندگان می باشد که سبب رغبت مردم به استفاده از کالاهای داخلی می گردد.

گراوند ضمن تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ خدمت به مردم، گفت: مسئولان نباید در مسیر توسعه و رونق تولید سنگ اندازی کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان در بخشهای مختلف دولتی باید امورات مردم را آسان کنند و حامی سرمایه‌گذاران باشند و نه اینکه در کار آنان کارشکنی کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529547
ارسال نظر
نظرات