شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529614
شهردار قم:
در معرفی شهدا به محتوا بخشی توجه شود/ بیش از 400یادواره شهید در قم برگزار می شود
شهردار قم با اشاره به محتوا بخشی در معرفی شهدا گفت: تصمیم گرفته شد تا قبل از کنگره ملی شهدای قم که آبان ماه سال 99 برگزار می‌شود 400الی 500 یادواره محلی شهدا در قم برگزار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل قم فردا، مرتضی سقائیان نژاد  با حضور در ستاد کنگره ملی شهدای قم و در دیدار با اعضای ستاد ضمن تأکید بر همکاری شهرداری قم با ستاد کنگره ملی شهدای قم اظهار کرد:  در نصب بنر شهدا در سطح شهر قم باید کار متفاوتی از گذشته انجام شود و شهدای نخبه کمتر شناخته شده قم را معرفی کرد این محتوا بخشی در معرفی شهدا بسیار با اهمیت است.

وی گفت: باید اطلاعات کامل از شهدا جمع آوری و سپس به معرفی شهدا پرداخته شود ممکن است در این میان شهدایی وجود داشته باشند که خاطرات و اطلاعات شنیدنی داشته باشند که تا کنون معرفی نشده اند.

سقاییان نژاد افزود: سازمان زیباسازی شهرداری اگر بخواهد یک نماد جذاب و تأثیرگذار از شهید را نصب کند باید برای آن زمان صرف کند هر چه در معرفی شهدا بافکر و محتوا پیش برویم موفق تر خواهیم بود.

شهردار قم تأکید کرد: شاخصه هایی از شهدا که می تواند برای جوانان جذاب باشد و آن‌ها را به فکر فرو ببرد را باید در نظر گرفت زیرا این شاخصه ها اثرات اجتماعی زیادی می تواند داشته باشد.

وی تصریح کرد: همه مجموعه شهرداری برای کنگره ملی شهدا که سال آینده در قم برگزار می شود درگیر خواهند شد با مناطق شهرداری هم در این خصوص جلساتی داشتیم تا بتوانیم به بهتر برگزار شدن کن