شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529633
معاون بازرگانی سازمان صمت یزد:
ادامه روند کاهشی قیمت گوشت در یزد/ هر کیلو گوشت گوسفندی 92 هزار تومان
معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد اظهار داشت: قیمت هر کیلو گوشت گرم گوسفندی 92 هزار تومان تعیین شده و همه واحدهای صنفی قصابی و فروشگاه ها ملزم به رعایت این نرخ هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی افشار پور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا از کاهش قیمت گوشت در استان یزد خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه جدید نشست تعیین قیمت گوشت استان یزد قیمت هر کیلو گوشت گرم گوسفندی 92 هزار تومان تعیین شده و همه واحدهای صنفی قصابی و فروشگاه ها ملزم به رعایت این نرخ هستند.

وی افزایش عرضه دام را دلیل اصلی کاهش قیمت گوشت دانست و تصریح کرد: قیمت گوشت بر اساس عرضه و تقاضای دام تعیین می شود و با توجه به فراوانی عرضه دام در استان و سطح کل کشور، قیمت گوشت کاهش یافته است.

معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد اظهار داشت: با توجه به روند کاهشی قیمت گوشت در چند ماه گذشته و همچنین افزایش عرضه دام پیش بینی می شود این روند کاهشی قیمت گوشت ادامه یابد.

افشارپور تاکید کرد: از مردم تقاضا می شود در مراجعه به واحدهای قصابی از خرید گوشت به قیمت بالاتر از قیمت مصوب خودداری کنند و در این زمینه همکاری کنند زیرا در زمان قیمت گذاری سود مورد نظر قصاب نیز لحاظ شده و فروش بالاتر از نرخ مصوب گران فروشی و تخلف محسوب می شود.

انتهای پیام/ق

http://dana.ir/1529633
ارسال نظر
نظرات