شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529653
تجمع کارگران آذرآب در مسیر راه آهن شمال - جنوب
کارگران شرکت آذرآب اراک در اعتراض به وضعیت سهامداری این شرکت و دریافت معوقات خود در مسیر راه آهن شمال به جنوب تجمع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛جمعی از کارگران شرکت آذرآب اراک امروز در اعتراض به وضعیت سهامداری این شرکت و دریافت معوقات خود در مسیر راه آهن شمال به جنوب تجمع کردند.

بخشی از حقوق معوقه کارگران آذرآب هفته گذشته پرداخت شده و حقوق شهریور آنان هنوز پرداخت نشده است.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی هم در جمع کارگران آذرآب حضور یافت و در خصوص جزییات پیگیری های صورت گرفته برای تعیین تکلیف شرکت مطالبی را بیان کرد.

کارگران آذرآب پس از دقایقی حضور روی ریل راه‌آهن در حال حاضر در مجاورت ریل تجمع کردند

شرکت صنایع آذرآب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد در سال ۱۳۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده و هم اکنون به ۱۶ هزار و ۴۰۰ سهم تقسیم شده است.

با واگذاری آذرآب، این واحد بزرگ تولیدی با مشکلاتی روبرو شد به طوری که در سال ۹۶ در کنار اعتراضات کارگری هپکوی اراک بارها کارگران آذرآب با راهپیمایی و اعتراض خواستار حل مشکلات کارگری این شرکت شدند.

این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1529653
ارسال نظر
نظرات