شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529688
در ماه جاری صورت گرفت؛
عقد قراردادهای ۷۰ میلیارد تومانی میان شرکت‌های دانش بنیان‌ خراسان شمالی با ۲ صنعت کشوری
مدیر مرکز رشد اسفراین از عقد قراردادهایی به ارزش 74 میلیارد تومان میان پنج شرکت دانش بنیان استان با صنعت فولاد اسفراین و صنعت خودروی کشور طی ماه جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهران گرمه ای، رئیس پارک علم و فناوری استان در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: در ماه جاری گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه صنعت فولاد در محل صندوق نوآوری شکوفایی معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در استان تهران برگزار شد.

گرمه ای افزود: در این گردهمایی 15 شرکت بزرگ فولادی کشور همچنین 70 شرکت دانش بنیان و استارت آپ حوزه صنعت فولاد شرکت کرده بودند که شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها توانمندی های خود را معرفی و شرکت های بزرگ فولادی نیز نیازهای فناورانه خود مطرح کردند.

وی در ادامه اعلام کرد: در این گردهمایی مجتمع صنعتی فولاد اسفراین با چهار شرکت دانش بنیان خراسان شمالی قراردادی به مبلغ 34 میلیارد تومان به منظور خرید آهن اسفنجی، آلومینات کلسیم و منیزیم منعقد کرد تا این مجتمع صنعتی با تامین این مواد اولیه محصول نهایی فولاد آلیاژی را تولید کند.

رئیس پارک علم و فناوری استان در بخش دیگری از سخن خود به برگزاری گردهمایی فناورانه صنایع شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه خودرو در محل صندوق نوآوری شکوفایی کشور در ماه جاری نیز اشاره کرد و گفت: در این گردهمایی شرکت های بزرگی از جمله ایران خودرو، سایپا و دیگر شرکت های صنعت خودرو سازی کشور حضور داشتند.

وی اعلام کرد: در این رویداد نیز قراردادی به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان میان شرکت مگا موتور سایپا و یک شرکت دانش از بجنورد منعقد شد.

وی افزود: شرکت دانش بنیان از بجنورد متعهد است که بدنه ی " ای سی یو" کاملا بومی را برای این شرکت خودرو سازی بسازد.

گرمه ای خاطر نشان کرد: در حال حاضر این شرکت خودروسازی کشور این محصول را از محل واردات تامین می کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529688
ارسال نظر
نظرات