شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:33 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529715
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه گرگان خبرداد؛
گرگان؛ میزبان کاروان «جاماندگان اربعین»
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه گرگان از تجمع کاروان بزرگ «جاماندگان اربعین» در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) همزمان با روز اربعین حسینی(ع) خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ عباسعلی مهدوی راد ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در تشریح تجمع بزرگ «جاماندگان اربعین» در گرگان اظهار کرد: صبح روز اربعین حسینی(ع) 27 مهرمر از ساعت۹ صبح دسته های عزاداری و پیاده روی شهرستان گرگان در موکب اربعین واقع در پارک شهر گرگان تجمع می کنند.

وی ادامه داد: در ادامه به سمت آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) حرکت می کنند و در آنجا به عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) می پردازند.

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه ناحیه۱ شهرستان گرگان به اجرای برنامه های متنوع دیگر در روز اربعین و در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع)  اشاره کرد  و افزود: قرائت قرآن کریم، قرائت زیارت اربعین، سخنرانی مذهبی و...از جمله این برنامه هاست

وی بیان کرد: هدف از گردهمایی این کاروان ضمن لبیک به ندای امام حسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت، همنوایی با زائرین پیاده حرم حسینی(ع) است.

مهدوی راد در خاتمه افزود: این آئین مذهبی با همکاری اوقاف وامور خیریه ناحیه۱گرگان، سپاه ، بسیج، شهرداری ، تبلیغات اسلامی ، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی ،هیئات مذهبی و هیات امنای آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) و... برگزار خواهدشد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1529715
ارسال نظر
نظرات