شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:38 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529829
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
دستگیری «زم» قدرت نفوذ، اقتدار و کارآمدی سرویس‌های اطلاعاتی کشور را نشان داد
معاون سابق پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گمراه کردن سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه کار ساده‌ای نبود و این اقدام قدرت نفوذ، اقتدار و کارآمدی سرویس‌های اطلاعاتی ما را نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد صالح جوکار در مصاحبه با یزدرسا؛ دستگیری روح‌الله زم سر شبکه معاند آمد نیوز را نشان از اشرافیت و نفوذ بسیار بالای دستگاه‌های اطلاعاتی کشور دانست و گفت: فریب و گمراه کردن سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که تمام‌قد از این فرد خودفروخته و ضد ایرانی حمایت می‌کردند کار ساده‌ای نبود و این اقدام قدرت نفوذ، اقتدار و کارآمدی سرویس‌های اطلاعاتی ما را نشان داد.

معاون سابق پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: «زم» یک عنصر ضد ایرانی بود که تلاش کرد با حمایت دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشورهای اروپایی، رژیم صهیونیستی و آل سعود با دروغ‌پردازی و تلفیق آن با برخی اطلاعات کشور که توسط عناصر داخلی در اختیار وی قرار می‌گرفت فضای عمومی کشور را مسموم کرده و در بین آحاد جامعه ناامیدی و یاس را ترویج دهد.

ضعف جدی دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه در برابر دستگاه‌های اطلاعاتی کشور

جوکار تصریح کرد: خوشبختانه با دستگیری این عنصر ضد ایرانی که موردحمایت همه‌جانبه سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای بیگانه بود این موضوع جمع شد و کانال و امکانات وی در اختیار کشور قرارگرفته است.

وی در ادامه با اشاره به شایعه‌پراکنی‌های «زم» در فضای مجازی اظهار داشت: امیدواریم محاکمه این فرد درس عبرتی برای همه‌کسانی که فریب سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را خورده و به دنبال ایجاد فضای ناامنی و ناامیدی در کشور هستند باشد.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف جدی دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه در برابر دستگاه‌های اطلاعاتی کشور خاطرنشان کرد: این اتفاق نشان داد دستگاه‌های اطلاعانی ما می‌توانند عناصر ضد ایرانی و ضدانقلاب را در هرکجای دنیا که باشند دستگیر کنند و در اختیار محاکم قضائی قرار دهند.

پیام دستگیری «زم» اشرافیت دستگاه اطلاعاتی کشور در برابر فتنه‌انگیزی‌هاست

جوکار پیام دستگیری «روح‌الله زم» را هوشیاری و اشرافیت دستگاه اطلاعاتی کشور در برابر هرگونه فتنه‌انگیزی دشمنان برشمرد و گفت: همواره در طول این دهه خباثت‌ها و شیطنت‌های دشمنان به خودشان بازگشته و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی ما قادرند در مواجهه با هر پروژه‌ای که علیه ملت و کشور باشد به‌خوبی عمل کرده و آن را خاتمه بدهند.

وی در پایان تأکید کرد: دشمنان بدانند دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور در کنار ملت غیور ایران اسلامی همواره از هوشیاری و آمادگی لازم برخوردار هستند و هر ترفند و دسیسه‌ای را که علیه امنیت و آرامش کشور صورت گیرد خنثی خواهند کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529829
ارسال نظر
نظرات