شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529842
فرماندار چرداول :
آماده باش ستاد اربعین تا خروج کامل زائران در چرداول/70 درصد تردد زائران از مسیرشهرستان چرداول است
فرماندار چرداول گفت:با توجه به حجم تردد ها در مسیرهای شهرستان چرداول ، همه دستگاههای عضو ستاد اربعین تا خروج کامل زائران در آماده باش کامل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "مراد یگانه"،فرماندار چرداول ضمن قدردانی از تلاش مردم ومسولین در خدمت رسانی به زوار اربعین گفت:همه دستگاههای ستاد اربعین تا پایان برگشت زائرین در شهرستان درآماده باش کامل هستند وتاکنون به نحو احسن خدمت رسان زوار بوده اند.

وی افزود: بیشترین آمار تردد زوار از شهرستان چرداول به سمت مرز مهران وکربلای معلی بوده است که در این زمینه باید توجهات ویژه ای به توسعه زیرساختهای مختلف از جمله راه بشود.

یگانه خاطرنشان کرد:گشت های منظم بازرسی از اصناف به طور منظم فعال هستند تا دراین ایام مانع از هرگونه افزایش قیمتی بشوند، همچنین با هوشیاری دستگاههای نظامی وامنیتی امنیت در شهرستان به طور کامل برقرار است.

فرماندار چرداول تصریح کرد: برای استقبال و پذیرایی از زائران عتبات عالیات از چند ماه گذشته جلسات شهرستان چرداول برگزار و با ورود اولین کاروان کربلا مردم و دستگاه های اجرایی در حالت آماده خدمت رسانی قرار گرفتند و در این راستا چهار موکب مردمی در مسیر تردد زائرین برقرار شد که روزانه ۴ هزار پرس غذا در سه وعده توزیع می کنند.

وی گفت: ۷۰ درصد تردد زائرین عتبات عالیات از مسیر شهرستان چرداول از ۳ مسیر حمیل-  شباب، پل سیمره- شباب و چهار مله آسمان آباد به ایلام صورت می پذیرد و در این راستا ۹ ایستگاه انتظامی و  ۳ ایستگاه هلال احمر برای تامین امنیت و موارد امدادی استقرار یافته است.

یگانه در بخش دیگری از سخنان خود حمله ترکیه به مناطق کرد نشین سوریه را محکوم  و خواستار توقف کشتار مردم بی گناه بوده و تاکید کرد: از کشور مسلمان ترکیه می خواهیم ضمن خاتمه این حملات زمینه ظهور مجدد داعش  و انشقاق کشور سوریه را فرآهم نکند.

گفتنی است استقرار موکب سرابله برای بازگشت کامل زائران، مراسم اربعین حسینی،آماده باش همه عوامل ستاد اربعین تا خروج تمام زائران از استان، تامین سوخت و پول باجه های خودپرداز بانک ها برای زائران از برنامه های برای موج بازگشت زوار در شهرستان چرداول است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529842
ارسال نظر
نظرات