شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529880
سرپرست اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان خبر داد
صدور 29 پروانه استاندارد جدید در سیستان و بلوچستان/ 16 پروانه تعلیق و باطل شد
سرپرست اداره کل استاندارد استان سیستان و بلوچستان از صدور 29 پروانه استاندارد جدید و ابطال و تعلیق 16 جواز به دلیل عدم استمرار کیفیت یا عدم انطباق در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل عاقلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در حال حاضر 597 واحد مختلف تولیدی، صنعتی و ... تحت پوشش و نظارت اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان وجود دارند که 392 مورد از این واحدها فعال و مابقی غیرفعال هستند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع هزار فراورده مشمول اجرای مقررات استاندارد در کشور هستند، افزود: 203 مورد فرآورده مشمول استاندارد تولید در سیستان و بلوچستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه کلیه واحدهای تحت پوشش سالانه حداقل در 2 مرحله مورد بازرسی فنی و نمونه برداری قرار می گیرند، ادامه داد: در نیمه نخست سال جاری 440 مورد از واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و... در استان مورد کنترل و بازرسی فنی قرار گرفته است.

عاقلی همچنین از صدور 29 فقره پروانه استاندارد جدید برای واحدهای تولیدی، خدماتی و ... طی 6 ماهه ابتدایی از سال جاری خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی 33 پروانه استاندارد تمدید و مجوز 16 واحد دیگر به دلیل عدم استمرار کیفیت یا عدم انطباق تعلیق و باطل شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529880
ارسال نظر
نظرات