شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529994
پیش بینی اشتغال 80 نفر در طرح فرآوری کنسانتره در حاجی آباد
فرماندار حاجی آباد گفت: در طرح فراوری کنستانتره روستای چاله الیاس و چاله مورت زمینه اشتغال ۸۶ نفر فراهم می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل ازهرمز:حمید جهانگیری ،فرماندار حاجی آباد در حاشیه بازدید از طرح کنسانتره روستاهای چاله الیاس و چاله مورت اظهارکرد: با توجه به ظرفیت شهرستان در زمینه معادن با ایجاد واحدهای فرآوری محصولات معدنی در شهرستان حاجی آباد ، زمینه اشتغال بیش از 3000 نفر در مناطق روستایی و بخصوص در روستای چاله الیاس و چاله مورت نیز زمینه اشتغال ۸۰ نفر فراهم می شود.

جهانگیری افزود: کارخانه طرح فراوری کنسانتره با ۱۰ هزار متر مربع وسعت با سرمایه ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی و ظرفیت تولید ۵ هزار تن در سال در روستای چاله الیاس در حال راه اندازی است.

وی بیان داشت:مجوزهای طرح های اشتغالزا در کمترین زمان و اشتغال بومیان از مواردی است،که مورد تاکید رییس کارگروه رفع موانع تولید شهرستان در این بازدید بود.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به طرح طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله مورت افزود: این طرح نیز با ظرفیت تولید ماهیانه ۱۰۰۰ تن و با اشتغالزایی تعداد ۳۰ نفر در دهه فجر سالجاری به بهره برداری می رسد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: نگاه ویژه به معادن جلوگیری از خام فروشی، ارزآوری و ایجاد اشتغال پایدار روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را در پی دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529994
ارسال نظر
نظرات