شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 08:16 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530081
امام جمعه ایلام:
مردم استان آداب تکریم زائران را به نحو احسن بجا می آورند
امام جمعه ایلام گفت: همه اقشار مردم استان ایلام آداب تکریم زائران را به نحو احسن بجا می آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، حجت الاسلام و المسلمین "الله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار در مرز مهران گفت: خدای متعال را سپاسگذاریم که به مردم استان ایلام توفیق خدمتگذاری به زائران امام حسین(ع) را عطا کرد.

وی اظهار کرد: همه اقشار مردم استان ایلام آداب تکریم زائران را به نحو احسن بجا می آورند.

کریمی تبار افزود: از زحمات همه عزیزان، موکب داران و کسانی که در موکب ها خدمت می کنند، کسانی که آشپزخانه خانگی دارند، جوانانی که عاشقانه بدنبال کار زائرین هستند و همه عزیزانی که به هر نحوی به زائرین خدمات رسانی می کنند تقدیر و تشکر می کنم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امسال جمع کثیری از روحانیون بزرگوار استان و روحانیون اعزامی از قم و سایر استانها در شهر مهران و پایانه مرزی حضور پیدا کرده اند و فعالیتهای فرهنگی خوبی برای زائرین دارند و اقامه نماز جماعت، پاسخ به شبهات و کارهای خدماتی درون آشپزخانه ها در حال خدمات به زائرین هستند.

وی تصریح کرد: بحمدالله استقبال از زائرین اربعین عالی است و وضعیت بسیار خوبی در مرز مهران داریم، استقبال از مرز مهران بیشتر شده و حرکت روان است و مشکل عمده ای نداریم، تنها مشکل آب و یخ بود که در حال رفع شدن است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530081
ارسال نظر
نظرات