شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 08:16 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530085
مدیرکل گمرکات ایلام خبرداد؛
خروج 77درصد تجهیزات موکب ها از مرز مهران/بیش از1میلیون و 204 هزار زائر از مرز مهران عبور کرده اند
مدیرکل گمرکات ایلام از خروج 77درصد تجهیزات موکب هادر مرز مهران خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "روح اله غلامی"، مدیرکل گمرکات ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار درمهران گفت: گمرک با تلاش شبانه روزی هم در قسمت مسافر بری وهم در قسمت تجاری در بحث خروج مواکب از کشور،تجهیرات آن ها با حجم بیش از 77درصد از مهران عبور کردند.

وی اظهار کرد: بیش از 4400 کامیون حامل تجهیزات مواکب کارهای گمرکی آن ها در مرز مهران انجام شده و همچنین 64 آمبولانس و35 ماشین خوردوهای شهرداری و 325 اتوبوس شرکت واحد ازطریق مرز مهران از کشور خارج شده اند.

غلامی افزود: تا 20 مهرماه  1میلیون و 204 هزار تردد زوار که از مرز مهران صورت گرفته کالاهای آن ها توسط گمرک چک شده وکشیفیاتی دراین راستا صورت گرفته است.

وی اضافه کرد:10 دستگاه ایکس ری در مرز مهران  برقرار شده وتقریبا همه مبادی گمرک به ایکس مجهز شده اند ودر آینده هم اگر معبری بازشود حتما دستگاه ایکس ری مستقر خواهد شد وهمچنین ایکس ری کامیونی در مرز فعال بوده وتمامی محموله ها مورد بازرسی قرار می گیرد.

مدیرکل گمرکات ایلام تصریح کرد:تمام نیروهای گمرک به صورت شبانه روزی در شیفت های مختلف فعال هستند تا همایش اربعین ورضایت اربعین به بهترین نحو برگزار شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530085
ارسال نظر
نظرات