شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530152
مدیرکل کمیته امداد لرستان:
۳۰۰ واحد مسکونی به مددجویان لرستانی واگذار می‌شود
مدیرکل کمیته امداداستان لرستان گفت: کار بازسازی 300 واحد مسکونی مددجویان به پایان رسیده و هفته آینده این واحدها واگذار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جاسم محمدی فارسانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با بیان اینکه وعده‌های امداد در قبال مددجویان سیل زده در حال تحقق است اظهار داشت: هفته آینده با حضور رئیس کمیته امداد کشور ۳۰۰ واحد مسکونی به مددجویان لرستانی واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام همت کمیته امداد با همکاری خیران و دولت بر رفع دغدغه مددجویان سیل زده در استان به ویژه پلدختر است افزود: دو هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی تخریبی و احداثی در لرستان برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بازسازی و تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری می‎رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با اشاره به کلنگ زنی احداث دو هزار واحد مسکونی ویژه محرومان روستایی عنوان کرد: اکثر قشر هدف این طرح از مددجویان روستایی تحت پوشش هستند که علاوه بر پرداخت تسهیلات و بلاعوض به آن‎ها، در راستای تجهیز مسکن نیز کمک خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سیل علی رغم اینکه تخریب و ویرانی به بار آورد ولی در کنارش زیبایی و اثرات مثبتی داشت خاطر نشان کرد: کار تعمیر دو هزار و ۵۳۸ واحد مسکونی از طریق تسهیلات و کمک بلاعوض دولت و همچنین پرداخت بلاعوض ۲۰ میلیون ریالی کمیته امداد به پایان رسید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530152
ارسال نظر
نظرات