شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530197
خانواده هلندی به تصور پایان یافتن جهان، 9 سال در مزرعه ای دور افتاده مخفی شدند! + تصاویر
مرد هلندی که منتظر پایان جهان بود، 6 فرزند خود را به مدت 9 سال در زیرزمین مزرعه ای دور افتاده نگهداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ اعضای یک خانواده که در انتظار پایان جهان بودند، پس از 9 سال از زیرزمین خانه خود رهایی یافتند.

مرد هلندی که منتظر پایان جهان بود، 6 فرزند خود را سالها در زیرزمین مزرعه ای دور افتاده نگهداشت.

 

به گفته مترو، بچه ها زمانی کشف شدند که برادر بزرگ آنها به کافه ای در نزدیکی مزرعه واقع در شهر رویینِروُلد هلند رفت و به صاحب آنجا گفت که 9 سال از خانه بیرون نیامده است.

 

 

 

بعد از این ماجرا پلیس هلند، مرد 58 ساله که 6 فرزند خود در سنین 16 تا 25 را بدون اطلاع کسی از وجود آنها در مزرعه ای دورافتاده نگهداشته بود، پیدا کرد.

پسر بزرگ این مرد بارها به کافه رفته بود، اما آخرین باری که به آنجا رفت به کافه دار گفته بود که قصد دارد به زندگی خود و برادرانش خاتمه دهد.

به گزارش رسانه های محلی، برخی از این کودکان هرگز ارتباطی با همسایگان نداشته اند و از سوی پدر خود متقاعد شده اند که تنها انسان های روی کره زمین هستند.

 

 

 

"کریس وِستِربیک" صاحب کافه به رسانه ها گفت: "او بسیار گیج بود. به من گفت که با برادران و خواهران خود در مزرعه زندگی می کند و قصد خاتمه دادن به زندگی خود و خانواده اش را دارد. من فورا با پلیس تماس گرفتم."

نیروهای پلیس وارد خانه ای در آن مزرعه شدند، از پله های مرموز پنهان شده در پشت کابینت ها پایین رفتند و خانواده مخفی شده را پیدا کردند.

 

 

ساکنان این مزرعه با سبزیجات پرورش یافته در باغ و گوشت بزغاله هایی که در قطعه ای خارج از مزرعه نگهداری می شدند خود را تقویت می کردند.

صاحب مزرعه گفت که هیچ اطلاعی از حضور این خانواده در مزرعه خود نداشته است.

سخنگوی پلیس با اعلام آغاز تحقیقات در مورد این پرونده گفت: "مشخص نیست آنها چه مدت در آنجا زندگی می کردند و چه بر سر مادر بچه ها آمده است؟ مهمترین مسئله این است که ما وظیفه خود را در قبال ارائه حفاظت و پشتیبانی خوب از این خانواده بدانیم."

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530197
ارسال نظر
نظرات